Пожежі у Харківській та Луганській областях: вогонь вдалося приборкати, гасіння осередків тління триває

Постраждалим від пожеж виплатять компенсації.

Станом на ранок 4 вересня рятувальникам вдалося загасити відкритий вогонь у Харківській та Луганській областях, гасіння окремих осередків тління триває і досі.

Як повідомляє ДСНС, до гасіння було залучено авіацію та підрозділи рятувальників з інших областей.

Харківська область

Так, у Харківській області поблизу с. Гороб'ївка Дворічанського району, де вогонь знищив 22 будинки, наразі пожежники продовжують гасити тління лісової підстилки, відкритого вогню немає. "Станом на 7:00 4 вересня відкритого вогню не має, проводиться догашування окремих осередків тління лісової підстилки та залишків деревини всередині контрольованого периметру", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що продовжується гасіння пожежі в лісовому масиві поблизу с. Клугино-Башкирівка Чугуївської міськради, яка виникла 2 вересня. Відкритого вогню там також не спостерігається, лише тління, яке контролюють рятувальники.

Пожежа у Харківській області
ДСНС

Луганська область

Гасіння 3 осередків пожеж продовжується у Новоайдарському (с. Лобачеве, с. Лопаскине) та Станично-Луганському (с. Болотене) районах. "Станом на 7:00 4 вересня продовжується гасіння 3 осередків пожеж сухої трави та лісових насаджень в 2 районах області (Новоайдарський район с. Лобачеве, с. Лопаскине та Станично-Луганський район с. Болотене), які виникли 2 вересня. Відкритого вогню не спостерігається, проводиться догашування окремих осередків тління лісової підстилки та залишків деревини всередині контрольованого периметру", - повідомляють у ДСНС.

Пожежа в Луганській області
Фото з соціальних мереж

Нагадаємо, 2 вересня через спеку та сильний вітер у екосистемах Харківської та Луганської області виникли масштабні пожежі, які призвели до жахливих наслідків. Так, унаслідок вогню у Луганській області загинув військовий, який вважався зниклим під час гасіння пожежі. Його тіло знайшли під завалами бліндажа. Двоє бійців з опіками різних ступенів важкості госпіталізовані. За даними ДСНС, у Луганській області вогонь знищив 13 покинутих житлових будинків.

У Харківській області від вогню постраждали 22 домогосподарства, 33 людини були змушені покинути свої будинки, одна людина постраждала. Орієнтовні збитки від пожежі у Харківській області — 644,3 млн грн.

Відео Посадовці пообіцяли грошову компенсацію жертвам масштабних пожеж у Харківській області

Хвойний ліс у Харківській області спалахнув напередодні й охопив аж півтисячі гектарів. Упритул підійшов до села Гороб’ївка та знищив більше 20 будинків. Погорільцям посадовці, що приїхали до Харківської області, обіцяють по триста тисяч гривень. Іще дві пожежі вирували в інших районах області. Там поширення вогню теж зупинили. Але до цілковитого гасіння, кажуть рятувальники, ще одна-дві доби. Подробиці – далі.  

Посадовці пообіцяли грошову компенсацію жертвам масштабних пожеж у Харківській області

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів