Пожежі у Луганській області: рятувальники гасять лісову підстилку та траву

Пожежі у Луганській області: рятувальники гасять лісову підстилку та траву

Фото: ДСНС

Відкритого вогню вже немає.

У двох районах Луганської області рятувальники продовжують гасити осередки тління сухої трави, чагарників та лісової підстилки. Про це повідомляє пресслужба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Як відомо, пожежі трьох осередків сухої трави та лісових насаджень в Новоайдарському районі (с. Лобачеве, с. Лопаскине та смт Трьохізбенка), локалізовано. Станом на сьогоднішній ранок відкритого вогню не спостерігається, здійснюється гасіння окремих осередків тління сухої трави, чагарників та лісової підстилки.

Крім того, вчора ввечері локалізовано ще одне вогнище загорання сухої трави, валежника та лісових насаджень між с. Лобачеве Новоайдарського району та с. Старий Айдар Станично-Луганського району, яке виникло 4 вересня.

"Загрози населеним пунктам немає. Інженерною технікою створено 12 мінералізованих смуг для захисту ГРП поблизу с. Лобачеве. Станом на 7 год 7 вересня відкритого вогню не спостерігається, здійснюється гасіння окремих осередків тління сухої трави, чагарників та лісової підстилки", - йдеться у повідомленні.

Всього на території області до гасіння пожеж залучено 111 осіб та 27 одиниць техніки, з них від ДСНС 105 рятувальників особового складу та 23 одиниці техніки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пожежники четверту добу борються з вогнем на передовій. Поблизу фронту у Луганській області досі є вогонь.

Схід у вогні: як пожежники, військові та поліція четверту добу борються за українські території

Схід у вогні: як пожежники, військові та поліція четверту добу борються за українські території

Повʼязані теми:

Наступна публікація