Пожежі в Чорнобильских лісах посилюються: NASA опублікувала фото з космосу

Дата публікації
Перегляди
9670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пожежі в Чорнобильских лісах посилюються: NASA опублікувала фото з космосу

Фото: Associated Press

До ліквідації залучили майже 400 вогнеборців.

У зоні відчуження вже тиждень не вщухають лісові пожежі. Всього до гасіння залучено 379 осіб та 100 одиниць техніки, зокрема 5 одиниць авіації.

Масштабну пожежу поблизу Чорнобиля відстежує онлайн-ресурс NASA. Там опублікували знімки зони з космосу.

Фото: NASA

Рятувальники повідомляють, що станом на 9 годину 10 квітня у зоні відчуження триває гасіння пожеж на території  Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв.

"Cпостерігається горіння трав’яного настилу, очерету та лісової підстилки окремими осередками. До гасіння пожеж залучено 379 чол. та 100 од. техніки, з них від ДСНС 320 чол. о/с та 79 од. техніки (в тому числі 3 літака АН-32П та 2 вертольоти ДСНС, якими 9 квітня здійснено 67 скидів – 154 т води)", - йдеться в повідомлення.

Там переконують, що радіаційний фон в Києві та області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,012 мР/год, Київська область – в межах 0,011 мР/год. при допустимому фоні 0,05 мР/год).

В диму опинилася і одна з найпопулярніших серед відвідувачів локацій зони відчуження є загоризонтна радіолокаційна система "Дуга". Над нею спостерігалося задимлення, яке принесене вітром.

Однією з найпопулярніших у відвідувачів локацій зони відчуження є загоризонтна радіолокаційна система «Дуга» - так вона...

Опубліковано Державне агентство України з управління зоною відчуження Пʼятниця, 10 квітня 2020 р. 

Вчора, 9 квітня, повідомлялося, що площа розповсюдження вогню збільшилася до 40 гектарів, а рятувальникам навіть довелося відселити людей. Це декілька родин самопоселенців - здебільшого, пенсіонерів. 

Нагадаємо, 4 квітня в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. До гасіння залучили авіацію. 6 квітня поліція відкрила кримінальне провадження через пожежу в Чорнобильській зоні. 

У Чорнобильській зоні відчуження шостий день поспіль вирують пекельні пожежі

У Чорнобильській зоні відчуження шостий день поспіль вирують пекельні пожежі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація