Пожежу в Одесі, у якій загинув робітник, спричинив обірваний високовольтний дріт

Інформація про вибух не підтвердилась.

В Одесі на даху ресторану загинув зварювальник. Він зазнав серйозних опіків і за кілька годин помер у лікарні, повідомляється у випуску ТСН.16:45.

Спочатку повідомили про вибух газу, але згодом експерти спростували цю версію. Найімовірніше, чоловік постраждав від удару струмом. Поруч був обірваний дріт високовольтної лінії під напругою в 110 тисяч вольт. Від удару струмом чоловіка скинуло з даху на землю. Від численних травм та сильних опіків він помер.

Тріск від електричного розряду мешканці довколишніх будинків спочатку й сприйняли за вибух. На даху спалахнула пожежа. За словами місцевих, робітники змогли загасити вогонь і запобігти справжньому вибуху газу, бо зайнялася газова труба. Після гасіння пожежі обірваний кабель знеструмили.

"Тут проводились ремонтні роботи на даху і люди металевим сайдингом наблизилися на недопустиму відстань до лінії", - повідомив заступник технічного директора "Одесобленерго" Роман Стамат.

В Одесі на даху ресторану загинув зварювальник

Він отримав серйозні опіки і за кілька годин помер в лікарні. Є кілька версій причини трагедії. Спочатку повідомили про вибух газу, але пізніше експерти спростували цю версію. Найімовірніше, чоловік постраждав від удару струмом. Поруч був обірваний дріт високовольтної лінії під напругою 110 тисяч вольт. Від удару струмом чоловіка скинуло з даху на землю. Від численних травм та сильних опіків він помер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: