Поживанов не приїде до України навіть на похорон матері

Через переслідування, Михайло Поживанов не може приїхати навіть на похорон матері, яка померла 17 травня.

Колишній голова Держрезерву Михайло Поживанов через переслідування не зможе прибути до України на похорон своєї матері. Про це повідомило джерело в оточенні Поживанова.

За словами джерела, мати Поживанова померла у вівторок, 17 травня.

"У Поживанова сьогодні померла мати. Але через переслідування він не зможе прибути навіть на похорон", - сказало джерело.

Як відомо, проти Поживанова в Україні порушено кримінальну справу за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу в рамках розслідування кримінальних справ за фактами розкрадання держкоштів на суму понад 7 млрд. грн., зокрема, виявлених міжнародними аудиторськими компаніями в ході перевірки використання урядом України бюджетних коштів у 2008-2009 роках і в першому кварталі 2010 року.

Стосовно Поживанова винесено постанову про притягнення як звинуваченого в здійсненні розкрадання державних коштів на суму майже 35 млн. грн., його оголошено в розшук.

25 лютого Поживанов повідомив, що перебуває в процесі отримання статусу політичного біженця в Австрії.

Днями він виїздив із Відня до Праги на презентацію громадської організації "Українська європейська перспектива", яку, зокрема, очолив екс-міністр економіки України Богдан Данилишин, який у січні отримав політичний притулок у Чехії.

Читайте також:

Чехія назвала висилку дипломатів з України помстою за Данилишина

МЗС спростувало зв'язок між Данилишиним і висланими дипломатами

Поживанов готовий співпрацювати зі слідством

Поживанов отримав вид на проживання в Австрії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: