Поживанов не виключає свого повернення до України

Екс-голова Держкомрезерву, у разі неотримання політичного притулку в іншій країні, готовий повернутися в Україну та постати перед правоохоронними органами.

Колишній глава Держкомрезерву Михайло Поживанов вважає, що може повернутися в Україну, щоб постати перед правоохоронними органами, якщо не отримає політичний притулок у країні, де він зараз перебуває.

"Країна, де я перебуваю, де отримав дозвіл, вона не відноситься до таких країн, як Чехія або там Великобританія, або Швейцарія, де відносно велика кількість людей отримували ці сховища (політичні - ред.). Це дуже консервативна країна, яка не любить ці речі давати. І я, скажімо, не впевнений, що я можу отримати, тому, можливо, я навіть не буду звертатися. Якщо це відбудеться, то поїду в Україну і постану перед правоохоронними органами", - сказав Поживанов.

Також екс-глава Держкомрезерву заявив, що не бачить у своїй колишній діяльності жодних порушень. "Я ще раз вам кажу, що я на 100% переконаний, що ніяких порушень з мого боку не було", - сказав Поживанов, додавши при цьому, що не збирається ховатися від відповідальності.

Нагадаємо, раніше Головне слідче управління СБУ в рамках розслідування кримінальних справ, порушених за фактами розкрадання державних коштів на суму більше 7 млрд грн, В тому числі виявлених міжнародними аудиторськими компаніями при перевірці використання урядом бюджетних коштів у 2008-2009 роках та першому кварталі 2010 року, порушило кримінальну справу щодо Поживанова за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 Кримінального кодексу. Також нагадаємо, що Поживанов був оголошений у розшук.

З грудня 2007 року Поживанов обіймав посаду голови Державного комітету з державного матеріального резерву, а з грудня 2008 по березень 2010 року - посаду заступника Міністра економіки Богдана Данилишина.

Читайте також:

Ще один соратник Тимошенко звернеться за притулком

Поживанов знайшовся в Інтернеті та запевнив, що не ховається від СБУ

Екс-голові Держкомрезерву інкримінують 35 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: