Поживанов проситиме політичного притулку в Австрії

Україна може отримати ще одного політичного біженця. Екс-глава Держкомрезерву Михайло Поживанов, який живе в Австрії, "остерігається повертатися на Батьківщину".

Колишній український урядовець, екс-глава Держкомрезерву Михайло Поживанов, який зараз живе в Австрії, заявив, що проситиме там політичного притулку, якщо українські слідчі оголосять його у міжнародний розшук.

"Мені казали, що на цьому тижні мене нібито буде оголошено в міжнародний розшук... Якщо це відбудеться, то обов'язково буду звертатися за політичним притулком", - повідомив Поживанов в інтерв'ю BBC.

На його думку, доля інших представників уряду Юлії Тимошенко засвідчує те, що він назвав "політичними переслідуваннями опонентів в Україні". Поживанов наголосив, що за таких умов на Батьківщину повертатися він остерігається.

"Я знаю про людей, які не лише скоїли кримінальні злочини, але доведено, що вони є вбивцями і вони виїхали за кордон, але їх ніхто досі не оголошував у міжнародний розшук. Водночас проти опозиційних колишніх членів уряду чиниться таке безчинство. Починаючи з Юлії Тимошенко, Анатолія Макаренка, Богдана Данилишина, Юрія Луценка, Ігоря Діденка, Георгія Філіпчука, Тетяни Слюз, і ось мене тепер зарахували до цієї групи людей. Це ніщо інше, як політичне переслідування в Україні", - сказав екс-чиновник.

За словами Поживанова, слідчі органи в Україні не подали його адвокатові жодних подробиць про суть звинувачень проти нього.

Таким чином, Україна може отримати ще одного політичного біженця - колишнього урядовця в Кабінеті Юлії Тимошенко.

Михайло Поживанов був заступником міністра економіки Богдана Данилишина, який нещодавно отримав притулок в Чехії.

А ще раніше Поживанов керував Державним комітетом з матеріального резерву в уряді Тимошенко. Саме цей період його життя упродовж 2008 року, як виглядає опинився під увагою слідства. З самим Поживановим українські слідчі органи безпосередньо спілкуватися не можуть, бо його в Україні немає вже кілька місяців. Він уже отримав посвідку на проживання в Австрії.

Читайте також:

Луценко із СІЗО лякає Януковича собакою Баскервілів

Суд Праги заборонив видавати Данилишина Україні

До Праги намагався втекти ще один фігурант справи проти Тимошенко

США: історія з Данилишиним – "дзвіночок" для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: