Позиції президента і прем'єра України - "абсолютно ідентичні"

Мєдвєдєв заявив, що Ющенко запевнив його в тому, що позиції президента і прем'єр-міністра України "абсолютно ідентичні".

Президент Ющенко під час телефонної розмови запевнив президента РФ Мєдвєдєва в тому, що позиції президента і прем'єр-міністра України щодо газового питання "абсолютно ідентичні", повідомив російський президент в Кремлі за підсумками зустрічі країн-споживачів російського газу

Відповідаючи на питання, чи є у глави українського уряду Юлії Тимошенко необхідний мандат на ухвалення рішень щодо вирішення російсько-українського газового конфлікту він зазначив, що сподівається, "що у неї є всі необхідні мандати для того, щоб представляти Україну".

Президент Росії відзначив, що прем'єр-міністр через своє службове положення завжди здатний на здійснення певних дій.

"Я сподіваюся, що і сьогодні це так і, що жодні повноваження для прем'єр-міністра України не урізані і не обмежені", - підкреслив Мєдвєдєв.

У той же час ”Газпром” сподівається, що після закінчення переговорів з приводу транзиту і постачань російського газу в Україну на рівні прем'єр-міністрів України і Росії обговорення цієї теми буде продовжене головою правління ВАТ ”Газпром” Олексієм Міллером і головою НАК ”Нафтогаз України” Олегом Дубиною.

”Ми цього чекаємо”, - заявив представник ”Газпрому” Сергій Купрянов. 


Читайте також

Мєдвєдєв: Україна здатна платити за ринковою ціною

Путін підрахував: Україна протягне ще 1,5-2 місяці 

Ціна на газ може знизитися в в 2-2,5 разу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: