ПППУ може підвести НУ

Депутати від Партії промисловців і підприємців можуть замінити у ВР представників "Нашої України", які склали свої депутатські повноваження.

Про це в ефірі 5 каналу сказав депутат Ради від "Нашої України", член ПППУ Лев Гнатенко.

"Якщо представники політичної партії "Народний Союз Наша Україна" й інших політичних партій, що входять до блоку, приймуть рішення вийти з Верховної Ради, то ми з задоволенням готові зайняти це місце і працювати на благо економіки України", - сказав Гнатенко.

З його слів, у списку кандидатів у депутати Ради від НУ перебувають 52 кандидатури, що представляють ПППУ.

Гнатенко також пообіцяв, що представники його партії будуть брати участь у роботі парламенту доти, доки він буде легітимним.

На питання журналіста про участь ПППУ в позачергових виборах Ради Гнатенко відповів, що це питання буде обговорюватися на партійному з'їзді 23 червня. 

В'ячеслав Кириленко
"Наша Україна" не пускає промисловців і підприємців до ВР Фото: www.razom.org.ua

Тим часом, можливість заміщення депутатів від НУ представниками ПППУ, категорично заперечив лідер фракції Блоку "Наша Україна" В'ячеслав Кириленко. 

"Ці дріб'язкові зведення рахунків - це спроба зробити вигляд, що якісь 43 кандидати можуть створити нову, тепер уже лже-фракцію у Верховній Раді цього скликання. Вони не витримують ніякої критики. Вони - сміховинні", - сказав Кириленко.

При цьому він зазначив, що представники Партії промисловців і підприємців не можуть протистояти міжпартійному з'їзду блоку, який виключив ПППУ зі свого складу й обнулив список.

"Воля однієї партії не може перекреслити волю всього блоку і 66 народних депутатів, які достроково припинили свої повноваження, а також багатьох сотень делегатів з'їзду блоку "Наша Україна", які прийняли рішення і про ліквідацію списку кандидатів у народні депутати і про дострокове припинення повноважень фракції "Наша Україна", - сказав Кириленко.

Раніше голова Верховної Ради Олександр Мороз допускав заміщення повноваження депутатів парламенту від блоку "Наша Україна", котрі склали повноваження, кандидатами від блоку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: