ПР: через пару років партія Тимошенко остаточно зникне

У Партії регіонів напророкували своїм політичним опонентам розвал через "деструктивні дії" Юлії Тимошенко.

Перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов упевнений, що через пару років "торгова марка під назвою "Батьківщина" остаточно зникне", але регіонали тут ні до чого.

"До процесу розкладання, який сьогодні відбувається в "Батьківщині", наша політична сила не має ніякого відношення", - заявив він.

Чечетов вважає, що до розвалу опозиції і регіональних організацій "Батьківщини" призвели "деструктивні дії" лідера партії Юлії Тимошенко. І останні заяви Тимошенко, за його словами, переслідують мету відвернути увагу однопартійців від катастрофічної ситуації в партії. "З тими темпами розпаду, які сьогодні демонструє тимошенківська "Батьківщина", незабаром знадобиться мікроскоп, щоб побачити усе, що залишилося від неї", - зазначив він.

При цьому народний депутат підкреслив, що це закономірний підсумок для політичної сили, створеної "виключно для піару однієї лише людини". "Спочатку це був Павло Лазаренко, потім - Тимошенко, яка, приватизувавши проект, задовольняла свої владні амбіції. Партія не повинна вибудовуватися під одну людину", - констатував регіонал.

Чечетов упевнений, що причиною розвалу "Батьківщини" є не лише відсутність ідеологічної платформи, але й наявність в її лавах одіозних політиків. А кадрові скандали в обласних організаціях "Батьківщини" він пояснює небажанням регіональних лідерів продовжувати деструктивні дії. "Тих же, хто "застовпив" місце в партійних списках, влаштовує така ситуація", - підсумував він.

Читайте також:

Тимошенко заявила про повернення "ківаловщини"

Тимошенко: нову країну будують такі українофоби як Табачник

Тимошенко попередила українців, що завтра "прийдуть за вами"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: