ПР: для Тимошенко фальшування є сенсом життя

Тимошенко звинувачує весь народ України намаганні сфальсифікувати результати референдуму щодо змін до Конституції, - вважають у ПР.

Звинуваченнями у намаганні сфальсифікувати результати референдуму щодо змін до Конституції екс-прем'єр Юлія Тимошенко, для якої фальшування є сенсом всього її життя, звинувачує у бажанні порушити закон весь народ.

Таку думку висловив в ефірі одного з українських телеканалів народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

"Звинувачує людина, для якої фальшування є сенсом всього її життя. Яке вона право має звинувачувати? Кажучи про фальшування, Тимошенко гіпотетично звинувачує весь народ України в тому, що вони будуть учасниками фальсифікацій", - обурений він.

"Це рівень політика, про що тут мову вести?" - прокоментував він заяви Тимошенко про те, що референдум – це намагання зробити Конституцію, вигідну ПР, через засоби фальсифікації волевиявлення.

"Є намагання експертів зробити так, що референдум мав прямі наслідки. Тут вже люди, які йдуть на референдум, будуть впевнені в тому, що як вони проголосують, таким чином і будуть відбуватися зміни чи до Конституції, чи в історії нашої держави", - каже регіонал.

Він зазначив, що свого часу у 1991 році люди голосували за незалежну державу в межах СРСР, а отримали зовсім інше. "Ми хочемо поставити крапку в питаннях маніпулювання думкою людей. Тому що люди – головне в нашій державі", - підкреслив Колесніченко.

Нагадаємо, Верховна рада направила проект закону "Про всеукраїнський референдум" на повторне друге читання. За це проголосувало 368 нардепів. Таким чином розгляд перенесений на наступну сесію, яка розпочнеться вже восени.

Читайте також:

Рада відклала закон про референдум на осінь

БЮТ оскаржить в Конституційному суді закон про місцеві вибори

Новий закон про місцеві вибори перечить Конституції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: