ПР: дні неправди Тимошенко добігають кінця

Регіонали звинуватили прем'єр-міністра в неадекватності та висловили впевненість, що вона "займе своє законне місце в опозиції".

У Партії регіонів упевнені, що парламент зможе звільнити прем'єра Юлію Тимошенко з посади глави уряду.

Про це говориться в заяві партії, поширеній у вівторок.

"Верховна рада відвернеться від Тимошенко - так само, як це зробив народ, як це зробило міжнародне співтовариство, і як це зробив Вищий адміністративний суд", - говориться в заяві.

"Коли всі від неї відвернуться, вона все одно буде продовжувати усіх обвинувачувати. Тому, що вона визнає тільки дві думки: її і неправильну. Тимошенко вважає, що кожний, хто з нею не згодний - злочинець, що підриває незалежність України", - вважають у Партії регіонів.

"Вона повинна зупинитися і подумати - і можливо після цього вона прийде до правильного висновку. Винувата вона, а не всі навколо", - сказано в документі.

"Дні її неправди і відходу від відповідальності добігають кінця. Від неї відвернулися усі, і незабаром вона займе своє законне місце в опозиції", - упевнені в Партії регіонів.

"Вона піднімає істерику і намагається відтворити неіснуючу коаліцію в Раді. Коаліція припинила існування через її провальне керівництво, катастрофічну економічну політику і неадекватну, диктаторську поведінку", - підкреслюється в документі.

Також у заяві зазначається, що "увечері (в понеділок) своєю заявою Тимошенко показала, що в неї немає ні найменшого розуміння демократії".

"Вона програла ці вибори... Її реакція на поразку - усе менш і менш адекватна", - говориться в документі.

Нагадаємо, вчорашню заяву Тимошенко про фальсифікації на виборах у Партії регіонів розцінили як заклик до громадянського протистояння.

"Юлія Тимошенко, зайнявши антидержавну позицію, фактично закликає до громадянського протистояння", - сказала заступник лідера "регіоналів" Ганна Герман.

Читайте також:

Націонал-демократи закликали об’єднатися навколо Тимошенко

БЮТ: Тимошенко готова пожертвувати прем’єрством заради коаліції

Партія регіонів: Тимошенко закликає до громадянського протистояння

ВідеоПР: дні Тимошенко добігають кінця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: