ПР допускає блокування роботи ВР

Кандидат у депутати від Партії регіонів Василь Кисельов допускає, що його політична сила буде блокувати роботу Верховної ради 6-го скликання.

Кандидат у депутати від Партії регіонів Василь Кисельов допускає, що його політична сила буде блокувати роботу Верховної ради 6-го скликання.

Про це повідомила прес-служба ПР.

Василь Кисельов
УНІАН
Василь Кисельов допускає блокування роботи нового парламенту Партією регіонів
"Якщо помаранчеві будуть продовжувати поводитися нахабно, ми будемо протидіяти", - говорить він.

При цьому Кисельов зазначає, що мова не йде про відмову складати присягу, але варіант із блокуванням роботи парламенту або президії можливий.

З його слів, сьогодні виразно ніхто в Партії регіонів не може сказати, як будуть розвиватися події, якщо пропозиції партії будуть ігноруватися, і ті, хто говорить, що на надзвичайні заходи не підуть, - поспішають із такими заявами.

На думку Кисельова, оптимальним було б створення широкої коаліції й участь Партії регіонів у формуванні уряду.

"Без урахування нашої політичної сили в нашій країні нічого не відбудеться. Ті, хто цього не розуміє, помиляються", - вважає кандидат у депутати.

Кисельов також зазначає, що оскільки жодна сила не набрала в результаті виборів конституційної більшості, то всім їм варто забути про всі свої зобов'язання на найближчі 5 років і сконцентруватися на вирішенні економічних питань.

Як повідомляв iPlus, лідер Блоку її імені Юлія Тимошенко не бачить підстав для Партії регіонів блокувати роботу Верховної ради.

Партія регіонів має намір не допустити прийняття Верховною радою 6-го скликання ряду законів до голосування за кандидатурою прем'єр-міністра й складу Кабінету міністрів.

Блоки Юлії Тимошенко й "Наша Україна - Народна Самооборона" домовилися створити коаліцію в Раді 6-го скликання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: