ПР допускає першочергове обрання прем'єра

Юрій Мірошниченко заявляє, що Партія регіонів погодиться на голосування за прем'єра до формування комітетів.

Завтрашнє обрання Тимошенко прем'єром - питання з багатьма невідомими. А з якими саме, дізнайтеся з відео сюжету.

Тимошенко-Янукович
УНІАН
Юлія Тимошенко може стати прем'єром вже завтра
Народний депутат Юрій Мірошниченко (фракція Партії регіонів) не виключає, що голосування за обрання прем`єр-міністра передуватиме формуванню керівних і персональних складів парламентських комітетів.

 "Зараз наші представники в Погоджувальній раді ведуть переговори відповідно до доручень фракції, сформованих у вигляді директив. Ми розраховуємо, що завтра парламент почне працювати конструктивно. Вже зараз знято багато суперечностей. Я не виключаю, що голосування щодо кандидатури прем`єр-міністра може відбутися раніше, ніж будуть сформовані комітети", - сказав Мірошниченко.

Водночас, депутат вважає за необхідне внести відповідні зміни до Регламенту Верховної ради, що дозволить змінити черговість голосування питань. "Якщо з цього питання буде досягнуто компромісу й парламент працюватиме конструктивно, то ніхто не чіплятиметься, щоб продовжити повноваження уряду Януковича", - додав він.

Нагадаємо, раніше Партія регіонів наполягала на першочерговому обранні заступників голови Верховної ради та формуванні парламентських комітетів.

Як повідомляв iPlus, 11 грудня парламент планує розглянути питання про призначення прем`єр-міністром лідера БЮТ Юлії Тимошенко, кандидатура якої запропонована коаліцією демократичних сил.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: