ПР допускає першочергове обрання прем'єра

Юрій Мірошниченко заявляє, що Партія регіонів погодиться на голосування за прем'єра до формування комітетів.

Завтрашнє обрання Тимошенко прем'єром - питання з багатьма невідомими. А з якими саме, дізнайтеся з відео сюжету.

Тимошенко-Янукович
УНІАН
Юлія Тимошенко може стати прем'єром вже завтра
Народний депутат Юрій Мірошниченко (фракція Партії регіонів) не виключає, що голосування за обрання прем`єр-міністра передуватиме формуванню керівних і персональних складів парламентських комітетів.

 "Зараз наші представники в Погоджувальній раді ведуть переговори відповідно до доручень фракції, сформованих у вигляді директив. Ми розраховуємо, що завтра парламент почне працювати конструктивно. Вже зараз знято багато суперечностей. Я не виключаю, що голосування щодо кандидатури прем`єр-міністра може відбутися раніше, ніж будуть сформовані комітети", - сказав Мірошниченко.

Водночас, депутат вважає за необхідне внести відповідні зміни до Регламенту Верховної ради, що дозволить змінити черговість голосування питань. "Якщо з цього питання буде досягнуто компромісу й парламент працюватиме конструктивно, то ніхто не чіплятиметься, щоб продовжити повноваження уряду Януковича", - додав він.

Нагадаємо, раніше Партія регіонів наполягала на першочерговому обранні заступників голови Верховної ради та формуванні парламентських комітетів.

Як повідомляв iPlus, 11 грудня парламент планує розглянути питання про призначення прем`єр-міністром лідера БЮТ Юлії Тимошенко, кандидатура якої запропонована коаліцією демократичних сил.

ВідеоЧи стане Тимошенко прем'єром завтра?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: