ПР: екс-голова РДА, який катував рибалок, член партії Яценюка

Офіційно підтверджено, що Бойчук не має і ніколи не мав відношення до Партії регіонів, а належать до партії "Фронт змін".

Екс-глава Заставнинської райдержадміністрації Михайло Бойчук є главою місцевої організації партії "Фронт змін".

Як повідомили у прес-службі регіоналів, "ВО "Батьківщина", не володіючи істинною інформацією про ці події та свідомо маніпулюючи суспільною свідомістю, у низці своїх заяв намагається прив'язати Бойчука та його спільників до Партії регіонів".

"Сьогодні було офіційно підтверджено, що Бойчук, його родичі та охоронці ставка – учасники інциденту – не мають і ніколи не мали відношення до Партії регіонів", - йдеться у повідомленні.

"Більше того, за оприлюдненими документами реєструючих органів, Бойчук станом на 21.04.2011 значиться главою Заставнинської районної організації політичної партії "Фронт змін", - наголосили у Партії регіонів.

У прес-службі заявили: "Голослівні намагання політичної партії ВО "Батьківщина" прив'язати заставнівських негідників до нашої партії розцінюємо як невдалу спробу політичних банкрутів від Тимошенко переключити увагу суспільства з вчорашнього вироку їхньому однопартійцю Лозінському".

Також, як зазначається у повідомленні, у "Батьківщині" хочуть відволікти увагу від "дій самої Юлії Тимошенко при підписанні газових угод з Росією у 2009 році, що призвели до зради національних інтересів України".

"Ми визнали помилку, допущену з рекомендацією на призначення Бойчука і вчасно її виправили. Ми вимагаємо повного і об'єктивного покарання заставнівських правопорушників, але ми не закликаємо нагороджувати їх орденами, як це робила свого часу ВО "Батьківщина" по відношенню до Лозінського", - наголосили регіонали.

Як відомо, 16 квітня у райцентрі Заставна кілька озброєних рушницями чоловіків у присутності Бойчука жорстоко побили чотирьох місцевих жителів, які вирішили порибалити на одному з платних ставків "Блакитна нива".

Прокурор Чернівецької області Петро Коваль підтвердив факт побиття і катування Бойчуком, його родичами й охоронцями чотирьох рибалок.

Читайте також:

Прокурор підтвердив, що екс-голова РДА катував рибалок

На Буковині звинувачений у побитті рибалок голова РДА подав у відставку

Побитих "буковинським Лозінським" рибалок примусили порвати заяви

За побиття рибалок на "буковинського Лозінського" завели справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: