ПР: Голодомор назвали геноцидом українців, щоб звинуватити Росію

Регіонал Михайло Чечетов заявив, що "помаранчеві" з Голодомору зробили геноцид українського народу, щоб з Росії зробити ворога, підкресливши, що Голодомор організували ті ж люди, що й революцію 1917 року.

Михайло Чечетов
УНІАН
Чечетов вважає, що Голодомор організували не росіяни
Народний депутат, член Партії регіонів Михайло Чечетов вважає, що "помаранчеві" назвали Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу, щоб звинуватити в цьому росіян, які, за його словами, непричетні до цього.

"Помаранчеві" "з голоду зробили геноцид лише з однією метою – зробити з Росії ворога. А лідер держави завжди повинен об'єднувати народ, а не роз'єднувати. Ось намагалися зомбувати людей геноцидом. І що, ця політика об'єднувала людей?", - заявив Чечетов.

"Знаєте, ще чому Віктор Андрійович Ющенко канув у лєту? Тому що не можна жити весь час у минулому! Треба жити майбутнім. Були трагічні події. Ну й що тепер? Що тепер ми повинні робити?", - заявив Чечетов.

За словами Чечетова, організували Голодомор в Україні ті самі лоди, що й революцію 1917 року.

За його словами, Голодомор – "це була трагедія системи, система винна, а не росіяни. У тому уряді тільки один росіянин був. Отже, при чому тут росіяни?! Не було росіян", – заявив Чечетов.

"Ось я росіянин, моя дружина - українка. Отже, я повинен визнати, що мій дід вбивав українців? Я ось коли виступаю перед вчителями, говорю їм: "Я вас Христом Богом благаю, ось ті зерна зла, ненависті, які намагаються сіяти помаранчеві, не допускайте до дітей! Ось ті зерна зла-геноциду!", – заявив Чечетов.

На запитання, як він вшановує пам'ять жертв Голодомору, можливо, запалює свічки, Чечетов відповів, що свічки не запалює, оскільки він людина "невіруюча".

Як повідомлялося раніше, за даними розсекречених Wikileaks документів, президент Мєдвєдєв особисто вимагав у лідерів інших країн не визнавати Голодомор геноцидом українців. Зокрема, Росія шантажувала президента Азербайджану Ільхама Алієва і намагалась змусити його не визнавати Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу.

Читайте також:

Wikileaks: Росія шантажувала інші країни, щоб не визнавали Голодомор

Опозиція вимагає покарати комуністів за Голодомор

Влада Дніпропетровщини проігнорувала Голодомор

Пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: