ПР готова вивести своїх людей на вулиці проти Тимошенко

В Партії регіонів запевнили, що Тимошенко не зможе досягнути проведення дострокових виборів Ради, і готові відповісти на вуличні акції лідера опозиції такими саме.

В разі, якщо лідер БЮТ Юлія Тимошенко виведе на вулиці своїх прихильників з вимогою про оголошення дострокових виборів Верховної ради, Партія регіонів готова відповісти такими саме вуличними акціями.

Про це заявив народний депутат від ПР Володимир Ландік. Так він прокоментував наміри Тимошенко домогтися оголошення дострокових виборів за допомогою тиску народу та привести до ВР 300 опозиційних депутатів.

"Вона виведе (людей на вулиці - ред.), а ми що будемо сидіть? Й ми виведемо. Тоді що - громадянська війна?" - прокоментував цю заяву нардеп.

Також він висловив переконання, що Тимошенко не вдасться оголосити перевибори. "Це неможливо, бо немає механізмів. Норму, що при складенні 150 мандатів треба проводити дострокові вибори, відмінили. Потрібна згода президента на розпуск парламенту. А він вже має 240 голосів. Йому що, треба 340? Ні”.

Ландік запевнив, що парламентські вибори зараз тільки утвердять позицію Партії регіонів. У людей, на його переконання, ще не накопичилось невдоволення ПР, тому виборці голосуватимуть так само, як і на президентських виборах.

"Ще немає того негативу. От кажуть, що негатив - це харківські домовленості. Але ми про них казали. Тому виборці побачили: що обіцяли - те й роблять. Значить за нас ще більше голосуватимуть. Голоси Тігіпка, комуністів, соціалістів повністю до нас перейдуть. Тимошенко ж отримає менше, ніж має сьогодні - не 300, а десь 100 багнетів", - сказав він.

Ландік також вважає, що якщо Тимошенко продовжуватиме закликати до дострокових виборів, то депутати "від БЮТ та "Нашої України" ще швидше перейдуть до “регіоналів".

"Побіжать розумніші та хитріші. Як вже зробили Полунєєв, Портнов. З переляку ще більшість у 300 депутатів зроблять. Тоді взагалі ніхто нічого не зможе зробить”, - додав політик.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко визначила основним завданням опозиції привести 300 своїх депутатів до парламенту на дострокових виборах.

Для досягнення цієї мети вона вже почала створювати комітети захисту України по всій країні. Зокрема, акція протесту під стінами парламенту може пройти вже 11 травня.

Вуличні акції протесту проти продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму під стінами ВР 27 травня завершилися сутичками мітингувальників і міліції.

Читайте також:

Тимошенко придумала, як провести дострокові вибори

Тимошенко: Янукович віддасть Росії Дністровську ГЕС

Тимошенко закликала українців 11 травня зірвати роботу Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: