ПР готова знизити пенсійний вік, якщо Тимошенко піде няньчити онуків

Регіонал Михайло Чечетов розповів, коли можна "серйозно розглядати питання не про підвищення пенсійного віку, а про його зниження".

Михайло Чечетов
Радіо Свобода
Михайло Чечетов
Команда Януковича може серйозно розглянути питання щодо зниження пенсійного віку в Україні в тому випадку, якщо лідер БЮТ Юлія Тимошенко... добровільно погодиться піти на політичну пенсію. Таку оригінальну умову озвучив заступник глави парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

"Ви знаєте, нас почали критикувати, що нібито ми намагаємося підвищити пенсійний вік для жінок з 55 років до 60. А ми провели експеримент разом з народом, і навпаки – знизили пенсійний вік, і разом з народом відправили Юлію Тимошенко на пенсію в 50 років. Тому якщо Юлія Тимошенко погодиться бути на політичній пенсії і няньчити онуків, то тоді можна серйозно розглядати питання не про підвищення пенсійного віку, а про його зниження", - заявив політик.

Нагадаємо, український уряд виступає за підвищення пенсійного віку для жінок.

Зокрема, міністр праці і соціальної політики Василь Надрага закликав підвищити пенсійний вік для жінок до 60 років.

Таку думку Надрага пояснив тим, що через 5-річну різницю у віці українські жінки отримують менш гідну зарплату, ніж чоловіки. "Якщо вирівнюватиметься віковий вихід на пенсію і для жінок і для чоловіків у 60 років, то абсолютна більшість українських жінок, що досягли 50 років, готова вже сьогодні отримувати ще й право працювати і, відповідно, пішовши на пенсію в 60 років, у них буде можливість отримати більш гідну пенсію", - підкреслив міністр.

Читайте також:

ООН наполягає на підвищенні пенсійного віку в Україні 

Пенсійна реформа збільшить армію безробітних українців

У Львові вночі знищили "календар пенсіонера Януковича"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: