ПР хоче зібрати Київраду

Партія регіонів хоче провести позачергову сесію Київради 27 вересня та закликає інші політичні сили підтримати її.

Олесь Довгий
УНІАН
Кар'єра Олеся Довгого в Київраді під загрозою.
Фракція Партії регіонів у Київській міській раді сьогодні, 18 вересня, на засіданні президії міськради вдруге порушить питання про проведення позачергової сесії 27 вересня. 

Про це повідомив на прес-конференції в УНІАН народний депутат України, голова Київського міського відділення Партії регіонів Василь Горбаль
.
Він зазначив, що минулої п’ятниці, 14 вересня, керівництву Київради було направлено звернення щодо необхідності проведення позачергової сесії міської ради. Під заявою фракція зібрала підписи 21 депутата. 

За словами Горбаля, був розрахунок, що ініціатива буде підтримана підписами та відповідним документом від представників фракції БЮТ, а також фракції Блоку Віталія Кличка, однак цього не відбулося. 

“У п’ятницю ми подали відповідні підписи і заяву від депутатів Київради: у повному складі від депутатської фракції Регіонів, та долучились ще депутати Андрієвський, Коваленко, Бродський та ще ряд депутатів. Ми також розраховували, що нашу ініціативу, наскільки ми ознайомились із засобами масової інформації та зрозуміли з консультацій з представниками того ж БЮТу і фракції Кличка (останнім можливо було складно приймати це рішення з огляду на те, що їх лідер перебуває за кордоном на реабілітації після травми), підтримають їхні представники. Блоку Тимошенко не заважали жодні травми їхніх лідерів, на жаль, їхні підписи - це 25 депутатів - так і не дійшли до міської ради. Тому ми ще зробимо чергову спробу”, - сказав Горбаль.
 
За його поясненням, сьогоднішня погоджувальна рада має розглядати питання проведення сесії 1 жовтня. 

“Ми вважаємо, що прийняття рішення про проведення сесії 1 жовтня – це досить абсурдне рішення з огляду на те, що ніч з 30 вересня на 1 жовтня в нас буде досить емоційною з точки зору і переживань, і роботи депутатів Київради, які в більшій частині будуть залучатися в якості, наприклад, спостерігачів, членів дільничних комісій. Тому говорити про об’єктивність роботи сесії 1 жовтня звичайно не приходиться. Ми будемо вимагати проведення сесії, і сподіваємось на підтримку решти кола по депутатському корпусу, 27 вересня”, - зазначив політик.
 
За його словами, до порядку денного позачергової сесії, а якщо не вдасться відстояти цю ініціативу, то на сесію, що відбудеться у першій декаді жовтня, фракція пропонуватиме внести й питання про недовіру секретарю Київради Олесю Довгому 

За припущенням Горбаля, БЮТ у Київраді до цього часу не зміг надати свої підписи за проведення позачергової сесії можливо тому, що цій фракції вже тяжко зібрати 25 своїх депутатів і на сьогодні ”їх уже менше”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: