ПР і БЮТ проведуть паралельний підрахунок голосів

Партія регіонів і БЮТ не довіряють екзит-полам і виборчим комісіям.

Партія регіонів і БЮТ буде проводити паралельний підрахунок голосів на президентських виборах в Україні у 2010 році.

Як заявив депутат від БЮТ Андрій Портнов в ефірі "5 каналу", "будь-який екзит-пол має виключно моніторинговий статус".

"Ми будемо орієнтуватися на інші речі - на паралельний підрахунок голосів, який ми забезпечимо, фактично, з трьома ступенями захисту", - відзначив він.

"Підрахунок буде базуватися на протоколах, що доставляються негайно членами дільничних комісій по ієрархії до центрального виборчого штабу відразу після підрахунку. Тому ми не будемо орієнтуватися на екзит-пол", - сказав БЮТівець.

На думку Портнова, "міжнародне фінансування національного екзит-полу, яке було на попередніх виборах, має більше довіри, ніж фінансування з боку окремих, підконтрольних політичних угруповань (в Україні)".

У свою чергу депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко заявив, що регіонали також будуть проводити паралельний підрахунок на виборах, за відомою схемою, в основі якої лежать протоколи дільничних комісій з мокрими печатками.

При цьому він підкреслив, що в Партії регіонів будуть вважати значні відмінності даних екзит-полу і паралельного підрахунку голосів командами Віктора Януковича і Юлії Тимошенко показником можливої фальсифікації виборів.

Нагадаємо, 68% українців вважають, що майбутні президентські вибори будуть нечесними. Про це свідчать результати соцопитування, яке провів "ФОМ-Украина".

Протилежну точку зору висловили 15,2% опитаних, вагалися з відповіддю 16,8%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: