ПР ініціює створення російсько-українських шкіл

На думку регіоналів, школи, які будуть готувати дітей до навчання в Росії, - необхідні: такі "елітні школи стануть осередками російської культури" в Україні.

В Україні необхідно створити російсько-українські школи, випускники яких могли б продовжувати навчання в Росії. З такою ініціативою виступив народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

Він пояснив, що через відмінності у системах освіти українські дипломи про середню освіту не котируються в Росії. "Освітня програма України та Росії відрізняється. Українська програма відстає, тестування не збігаються", - повідомив депутат в ході круглого столу в Сімферополі.

За словами Колесніченка, в Україні необхідно ввести освіту "за російськими і за українськими стандартами".

Він також додав, що незабаром в країні з'являться навчальні комбінати, випускникам яких будуть видавати два дипломи: один - за українською програмою навчання, другий - за російською. На думку Колесніченка, такі "елітні школи стануть осередками російської культури" в Україні.

Як відомо, раніше Колесніченко визнав, що сьогодні технічно і практично неможливо надати статус державної російській мові в Україні.

Читайте також:

Закон про мови у поглядах аналітиків: Турки нас навчать

Російську мову в Україні узаконять в листопаді

Фаріон: закон про мови – право на деградацію, дегенерацію і яничарство

Затулін: в Україні треба усунути конкурентів російської мови

Янукович: українська і російська мови не дуже відрізняються

Українська політика та російська література (до законопроекту Єфремова - Симоненка)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: