ПР ініціює продаж дач

Герман: Партія регіонів ініціює продаж на аукціонах державних дач високопосадовців.

ПР ініціює продаж дач
На думку Г.Герман, продаж державних дач дозволить вилучити великі гроші. (Фото: upp.org.ua)
Партія регіонів ініціює продаж на аукціонах державних дач високопосадовців. Про це заявила кандидат у народні депутати України від Партії регіонів Ганна Герман під час поїздки до Вінниці. 

”Ми ініціюємо продаж з аукціону державних дач високопосадовців”, - сказала вона. На думку Г.Герман, продаж державних дач дозволить вилучити великі гроші, ”які підуть на місцевий розвиток територій, де вони знаходяться”. 

Г.Герман вважає, що продати треба також і резиденції президента. ”Він не повинен мати 12, 10 чи 8 резиденцій - вистачить двох: одна - на сході країни, одна - на заході”, - зазначила вона. 

Як повідомлялось, 15 серпня на засіданні уряду прем`єр-міністр України Віктор Янукович запропонував скликати позачергову сесію Верховної ради для скасування недоторканності і пільг для чиновників усіх рівнів, зокрема президента, глави уряду, народних депутатів і суддів. 

Наступного дня кандидати у народні депутати України від Партії регіонів Борис Колесников і Ганна Герман обнародували ініціативи ПР щодо обмеження недоторканності та пільг для чиновників. 

Зокрема, Партія регіонів пропонує побудувати в Києві для народних депутатів гуртожиток на 450 місць, а також зменшити зарплату до рівня середньої по країні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: