ПР: "Команда президента тисне на ЗМІ"

Партія регіонів звинувачує команду Віктора Ющенка у тиску на засоби масової інформації, зокрема, на їх власників.

Мороз-Янукович
ПР звинувачує президентський Секретаріат в дискредитації лідерів коаліції. (Фото: portal.rada.gov.ua)

Партія регіонів звинувачує команду президента України Віктора Ющенка у здійсненні адміністративного тиску на власників і топ-менеджерів медіа-ресурсів. Про це йдеться у відкритому листі прес-служби Партії регіонів Комітету виборців України. 

Як наголошується в листі, ПР зіштовхнулася з тим, що такий тиск здійснюють підконтрольні президенту державні відомства й обласні адміністрації. Зокрема, у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Рівненській, Волинській та Чернівецькій областях чиновники обласних адміністрацій "настійно рекомендували" операторам зовнішньої реклами не розміщати рекламні постери Партії регіонів. Інакше, попередили вони, відразу після закінчення дострокових виборів у "неслухняних" виникнуть проблеми з дозвільною системою, податковою та іншими контролюючими місцевими структурами. 

Секретаріат президента
Архів
У тиску на ЗМІ звинувачується Секретаріат президента.

Крім того, в листі зазначається, що при розміщенні своїх рекламних роликів у червні-липні на загальнонаціональних телеканалах Партія регіонів попередньо одержала відмову в розміщенні від рекламних відділів телеканалів. Представники телеканалів мотивували відмову тим, що ролики містять кадри із зображенням Ющенка, лідера БЮТ Юлії Тимошенко, депутатів парламенту, а також національної символіки, що суперечить вітчизняним законам. 

У прес-службі наголошують, що розміщувати рекламу погодилися тільки після переробки відеоряду. “У той же час телеканали розмістили рекламні ролики президента Ющенка, в яких використовувалися кадри із зображенням Віктора Януковича, Олександра Мороза, депутатів парламенту й національної символіки. Тобто, по суті, у каналів були всі ті ж причини, щоб відмовити й Секретаріату президента в розміщенні подібних роликів”, - зазначають у Партії регіонів.

Партія регіонів
ПР наголошує на тому, що захищає себе та свого лідера від інформаційного тиску. (Фото: regions.org.ua)

 
Також наголошується на тому, що окремі члени Національної ради з питань телебачення і радіомовлення викликали керівників телеканалів на "профілактичні бесіди" і вимагали від них взяти рекламу президента до розміщення як соціальну.
 
У прес-службі ПР також зауважили, що існують факти масового і системного розміщення замовлених матеріалів у регіональній пресі, мета яких - дискредитація діяльності уряду та прем`єр-міністра.
 
Партія регіонів просить Комітет виборців України звернути увагу на вищевказані факти. “Вважаємо, що інциденти, подібні цим, ганьблять не тільки Секретаріат президента, Нацраду, окремі газети або сайти, але ставлять під сумнів демократичну суть нашої держави”, - зазначається в листі прес-служби партії. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: