ПР кортить на вибори

Лідер фракції Партії регіонів у Верховній раді Раїса Богатирьова закликає коаліцію припинити роботу Ради й готуватися до позачергових виборів парламенту.


Про це сказано в заяві Богатирьової, на яку посилаються "Українські Новини”. 

"Закликаю моїх колег по партії, по коаліції, задля збереження національної стабільності, задля проведення ефективної цілеспрямованої роботи на перемогу у виборчій кампанії, задля посилення довіри до нас українських виборців, прийняти політичне й регламентне рішення про припинення засідань і роботи Верховної Ради України, про перехід до організації виборчого процесу", - сказано в заяві. 

При цьому вона зазначила, що партнери Партії регіонів по коаліції - Соціалістична й Комуністична партії - традиційні та впливові сили. 

"На позачергових виборах ми будемо разом в одному національно-політичному фронті боротьби за нову якість демократії й правову й соціальну українську державу", - заявляє Богатирьова. 

На думку політика, нинішня коаліція отримає на виборах більшість голосів. 

"Упевнена, що ми повернемося в національні законодавчі збори українців з переконливою політичною більшістю мандатів їхньої довіри, і створимо ще більш сильний й ефективний новий уряд на чолі з Віктором Януковичем", - впевнена Богатирьова. 

Як відомо, раніше Богатирьова виступала за самостійну участь Партії регіонів у позачергових виборах парламенту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: