ПР: Луценко не має необхідної освіти для посади заступника міністра

Віце-спікер Олександр Лавринович впевнений, що суд звільнить Юрія Луценко з посади в.о. глави МВС: той не має необхідної освіти і був призначений "з порушеннями".

Фракція Партії регіонів пообіцяла до кінця дня 28 січня подати позов до Київського окружного адміністративного суду щодо незаконності призначення Юрія Луценка першим заступником міністра внутрішніх справ.

"Достатньо швидко ми отримаємо відповідне рішення суду, оскільки ця справа не потребує довгих з'ясувань", - висловив впевненість перший віце-спікер, "регіонал" Олександр Лавринович.

За його словами, рішення уряду щодо призначення Луценка першим заступником глави МВС ухвалено "як мінімум з двома грубими порушеннями". Він наголосив, що йдеться про те, що в Луценка "немає тієї освіти, яка дозволяє призначати його на посаду державного службовця".

Лавринович нагадав, що, будучи міністром, Луценко обіймав політичну посаду, а перший заступник міністра – це державний службовець щодо якого в законодавстві України є певні критерії для призначення його на державну службу.

Крім того, Лавринович наголосив, що відповідно до закону "Про Кабінет міністрів" призначення на посаду заступника міністра відбувається "виключно за поданням міністра, а такого міністра в Україні не існувало, який би міг подати кандидатуру Луценка на затвердження".

"Сподівання на те, що Луценко далі буде працювати в Міністерстві внутрішніх справ є абсолютно марні", - підкреслив Лавринович.

Він висловив думку, що дії Юлії Тимошенко щодо призначення Луценка виконуючим обов’язки міністра внутрішніх справ свідчать про те, "що це в неї чи не остання надія на використання інструменту, який мав би забезпечити зрив виборів".

Нагадаємо, 28 січня Верховна рада ухвалила постанову про відставку Юрія Луценка з посади міністра внутрішніх справ України. Рішення підтримали 231 з 398 народних депутатів, зокрема, окрім ПР, комуністи, частина НУ-НС, один "бютівець" та фракція Блоку Литвина.

Після цього на позачерговому засіданні уряд призначив Луценка першим заступником, виконуючим обов’язки міністра внутрішніх справ.

Читайте також:

Луценко розповів про свої нові повноваження

Янукович звинуватив Тимошенко в безграмотності

Луценко про Блок Литвина: "лоха гріх не кинути"

Янукович закликав Луценка бути мужиком й піти з МВС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: