ПР: Людей не цікавить конституційна реформа, їм потрібна зарплата

У ПР нагадали, що рішення суду не обговорюється, а виконується, тому жодних розмов про скасування політреформи 2004 року не буде.

Рішення Конституційного Суду про скасування політреформи 2004 року потрібно не обговорювати, а виконувати, оскільки людей цікавлять не розмови, а стабільність. Про це у п'ятницю, 1 жовтня, заявив народний депутат від Партії регіонів Валерій Бондик.

"Простих людей не цікавить конституційна реформа. Людям потрібна стабільність і порядок. Тому, ви мене вибачте, я зараз зайнятий в окрузі і не можу коментувати рішення Конституційного Суду. Я вам як юрист скажу — рішення суду не обговорюється, а виконується. Це все", — зокрема заявив політик на прохання журналіста прокоментувати вердикт КС.

На уточнююче запитання щодо долі парламенту депутат зауважив: "Людей зараз цікавить стабільність, порядок і зарплата. Тому на ці теми не хочу розмовляти", — сказав він.

Як повідомлялося раніше сьогодні, КСУ визнав неконституційним закон "Про внесення змін до Конституції України" №2222-IV у зв'язку з порушенням конституційної процедури його розгляду і прийняття.

Представник президента України в Конституційному суді, заступник голови президентської адміністрації Олена Лукаш вже встигла оголосити, що на сьогодні всі органи влади легітимні. Однак в опозиції вважають, що у зв'язку з рішенням КСУ всі органи влади в Україні на сьогодні нелегітимні.

Читайте про скасування політреформи:

Любовь и ястребы

Елбасы Янукович

Близорукость на Банковой

Читайте також:

Янукович звернеться до народу щодо політреформи

Янукович: всі рішення КС повинні виконуватися

Політреформу-2004 скасовано: Януковичу повернули повноваження Кучми

Партія регіонів назбирала 300 депутатів, щоб переписати Конституцію

Опозиція вимагає відставки Януковича, уряду й Верховної ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: