ПР: молодь Західної України хоче навчатися російською мовою

Зі слів депутата-регіонала Вадима Колесніченка, студенти західноукраїнських вузів за рік-два до випуску наймають репетиторів з російської мови і платять їм серйозні гроші.

Вадим Колесніченко
Вадим Колесніченко
Народний депутат від Партії регіонів, глава громадської організації "Російськомовна Україна" Вадим Колесніченко стверджує, що на Заході України молодь масово наймає репетиторів для вивчення російської мови.

"Люди розуміють, що інтегруватися потрібно в європейську і російську спільноти. Вони готові платити власні гроші за знання мов. У результаті в російські культурні центри приходять викладачі та директори українських шкіл із проханням допомогти організувати навчання російською мовою", - зазначив депутат в інтерв′ю виданню "Кіевскій телеграфЪ".

"Для мене було великим одкровенням дізнатися, що студенти західноукраїнських вузів за рік-два до випуску наймають репетиторів з російської мови і платять їм серйозні гроші", - стверджує Колесніченко.

"Вже науково доведено: спроба знищити російську мову з розрахунку на буйне цвітіння на випаленій землі усього українського привела до абсурдного результату. У нас немає ні грамотного російськомовного населення, ні грамотного україномовного. Це те, чого добилися, намагаючись насильно українізувати країну", - цитує його слова прес-служба Партії регіонів.

Нагадаємо, зараз до Верховної ради внесено закон, який передбачає розширення сфер вжитку російської мови в Україні та фактично визнає двомовність держави. Документом пропонується на законодавчому рівні визнати, що російська є для більшості громадян або рідною, або мовою щоденного спілкування.

Читайте також:

Українська політика та російська література (до законопроекту Єфремова - Симоненка)

Колесніков: Українці самі хочуть посилення статусу російської мови

Опозиція боїться, що доведеться віддавати дітей в російські класи

Опозиція замінує Раду, щоб не допустити двомовності в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: