ПР може не прийти на сесію Ради

Депутати-"регіонали" можуть не прийти на завтрашнє засідання ВР. Проблема у правовому статусі сесії, яку скликає спікер Мороз.

Тарас Чорновіл
УНІАН
Чорновіл не впевнений у законності нинішнього парламенту.
Представник Партії регіонів Тарас Чорновіл не впевнений, що депутати від фракції ПР прийдуть завтра на позачергове депутатське засідання у Верховній раді України.

Про це Чорновіл повідомив інтернет-виданню 4POST. 

За його словами, існує проблема із правовим статусом цього заходу, якому "можна надати, наприклад, статус зборів учасників коаліції, але аж ніяк - статус сесії". 

Чорновіл вважає, що провести позачергову сесію можна було лише до того моменту, доки депутатам від фракцій БЮТ та "Наша Україна" не видали на руки трудові книжки із записом про звільнення. "Я вважаю, що це була страшенна помилка спікера Мороза - дати "добро" на цю видачу. Можливо, вони йому надокучили, й він хотів якомога швидше позбутися цих депутатів. Але це поставило хрест на нормальній роботі Ради", - сказав представник ПР.

При цьому він нагадав, що, згідно з відповідним рішенням Конституційного суду, сесії Верховної ради будуть нелегітимні, якщо в парламенті працює менш як 300 депутатів. Водночас, Чорновіл зазначив, що сьогодні Партія регіонів ще обговорює свою офіційну позицію з даного питання.

Нагадаємо, 27 липня голова ВР Олександр Мороз на вимогу 179 народних депутатів видав розпорядження про скликання 31 липня позачергової сесії Верховної ради України п`ятого скликання. 30 липня заступник керівника фракції Партії регіонів Михайло Чечетов заявив, що його політична сила 31 липня не братиме участь в позачерговій сесії, і вона не відбудеться.

Верховна рада
УНІАН
Завтра сесія Верховної ради може не відбутися.
31 липня Мороз видав розпорядження, за яким позачергова сесія ВР була перенесена на 7-10 серпня 2007 року. 2 серпня Мороз повідомив, що після зустрічі з Віктором Януковичем він отримав інформацію про те, що депутати від ПР прийдуть до парламенту.

Перед цим Мороз відзначав, що відмова частини Партії регіонів взяти участь у роботі позачергової сесії ВР може негативно вплинути на єдність нинішньої парламентської коаліції, до якої, нагадаємо, входять ПР, СПУ та КПУ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: