ПР: на Майдані стоять найманці, яких "бариги" ганяють стусаном під зад

У Партії регіонів заявили, що на Майдані відбувається маніпуляція громадською думкою, і жодних революційних процесів немає.

Ніякої боротьби з Податковим кодексом немає. На Майдані стоять найманці, яких "бариги" ганяють стусаном під зад. Про це заявив депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

"Це знову ті ж самі політики, які програли, використовують нерозуміння більшої частини людей, це наша, до речі, вина, для того, щоб спровокувати якісь революційні процеси. Ніяких революційних процесів немає, і не буде, і люди все більше починають розуміти, що їх використовують", - сказав політик.

ПРЯМУ ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЮ З МІСЦЯ ПОДІЙ ДИВІТЬСЯ ТУТ

За його словами, люди повинні чітко розуміти, що ті, хто їх провокує на масові заворушення, на захоплення установ, не понесуть відповідальності.

"Коли намагаєшся розібратися, що ж відбувається, що конкретно не подобається: нам не подобається, що нас змушують робити касові апарати, хоча весь світ живе з касовими апаратами. У той же час, коли на ринку господар ринку або його "барига" тримає 5-10-30 цих секцій, і тримає найману робочу силу, якій платить заробітну плату 30 копійок і в будь-яку секунду стусаном під зад вижене, ось ці люди сьогодні тут стоять", - розповів Колесніченко про мітингувальників.

"Сьогодні відбувається маніпуляція громадською думкою, помилка влади в тому, що досить не роз'яснили ситуацію з Податковим кодексом", - вважає політик.

Нагадаємо, українські підприємці страйкують з 22 листопада. Вони вимагають у Віктора Януковича ветувати Податковий кодекс. Влада поки що на вимоги підприємців відповіла коротко: кодекс ще не бачили.

Читайте також:

Аналітика по темі: Сватанье на Майдане

Підприємці не йдуть на поступки владі і вимагають вето

Влада пішла назустріч протестуючим підприємцям: список поступок

Скандальному Податковому кодексу пророкують вето Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: