ПР: на виборах у Донецьку буянив п’яний Бандера

Кандидат від ВО "Батьківщина" напився, прийшов на виборчу дільницю і почав пред'являти претензії до вчителів – членів виборчої комісії, заважаючи їм працювати.

О 6.30 ранку 31 жовтня кандидат від ВО "Батьківщина" до Куйбишевської районної ради м. Донецька Бандера Олекса Володимирович з'явився на виборчу дільницю № 249 в нетверезому стані.

Про це повідомляє офіційний сайт Донецького обласного відділення Партії регіонів.
У повідомленні розповідається, що Бандера почав пред'являти претензії до вчителів – членів виборчої комісії, заважаючи їм працювати.

Бандера задавав, наприклад, питання, на які кошти в школі № 46, де розміщується ділянка, вікна замінені на пластикові? На що йому відповіли, що це добровільні пожертвування батьків.

У свою чергу Бандері задали питання, - а що Ви конкретно зробили як кандидат у депутати? Він відповів, що нікому і нічого не повинен робити.

Потім Бандера став провокувати виборців на сходах школи, нецензурно висловлювався і ображав жінок з виборчої комісії, а потім почав дзвонити в свій штаб і заявляти про масові порушення на виборчій дільниці.

Нарешті, зі штабу приїхали його колеги і відвезли його, принісши вибачення членам виборчої комісії в усній формі, відзначається в повідомленні.

Читайте також:

На виборчих дільницях українці матюкаються і рвуть бюлетені

Янукович наказав годувати виборців і поїти їх чаєм

На Тернопільщині за голос пропонують по 100 грн та "сто грам"

В Україні - перші місцеві вибори за нової влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: