ПР не дасть Тимошенко перед виборами підписати угоду з Путіним

Партія регіонів занепокоєна тим, що нова міжурядова угода може передбачати досить невигідні для України умови.

Партія регіонів має намір перешкоджати підписанню нової угоди по газу між урядами України й Росії до виборів президента. Про це заявив депутат Верховної ради від ПР Юрій Бойко.

"Звісно, сьогоднішній уряд не встигне підписати ніякої угоди, тому що ми просто її підписати не дамо... Вони не встигнуть підписати цю угоду до президентських виборів", - заявив він.

Бойко висловив занепокоєння, що нова міжурядова угода може передбачати досить невигідні для України умови.

"Вони готові підписати все, що завгодно, тому що вони зробили це 19 січня, коли підписали вартість газу вище, ніж одержують наші європейські сусіди, і справді не підписали ніяких штрафних санкцій за зниження транзиту", - підкреслив депутат.

Бойко також зазначив, що існують внутрішньодержавні процедури, які неможливо завершити в настільки короткий термін.

Нагадаємо, радник прем'єра з питань паливно-енергетичного комплексу Олександр Гудима повідомив, що Україна та Росія планують підписати міжурядову угоду про участь РФ в модернізації української газотранспортної системи вже в грудні.

За його словами, угода буде готуватися вже у листопаді після зустрічі Тимошенко з російським колегою Володимиром Путіним.

Нагадаємо, раніше деякі ЗМІ повідомили, що нова газова угода може поставити Україну в умови кабальної залежності від РФ.

Зокрема, російський варіант газових домовленостей передбачає, що деякі об'єкти української ГТС будуть належати Росії, що наразі заборонено законодавством України.

Також росіяни прагнуть заборонити експорт свого газу, навіть надлишкового, Україною, а всі газові суперечки, в разі їх виникнення, розглядатиме арбітражний суд у Москві.

Разом із тим, у вітчизняному Мінпаливенерго наголосили, що текст нової газової угоди наразі не узгоджений остаточно.

Читайте також:

Росія почне модернізувати українську газову трубу вже у грудні

Росія пообіцяла Україні модернізувати її газові труби

Росія запропонувала Україні нову кабальну угоду по газу

Ющенко впевнений, що Росія повинна 150 років безкоштовно давати Україні газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: