Україна не дозволила Росії зареєструвати в ПАРЄ антиукраїнську резолюцію

Делегація Росії у ПАРЄ зареєструвала доповідь про протидію проявам неонацизму та правого радикалізму. Серед країн, які нібито потурають неонацизму, була й Україна.

Льовочкіна_ПАРЄ_доповідь_неонацизм
Українська правда
Проект доповіді
Українська делегація не дозволила делегації Росії у ПАРЄ включити Україну у доповідь про боротьбу з неонацизмом. Про це "Українську правду" повідомили джерела в одному з комітетів ПАРЄ.

У понеділок, 21 червня, представники російської делегації зареєстрували тему доповіді з формулюванням "Про протидію проявам неонацизму та правого радикалізму".

В документі, зокрема, було посилання на річну доповідь Центру Симона Візенталя за 2011 рік, в якій згадуються деякі держави-члени Ради Європи, у яких нацистські військові злочинці досі не притягнуті до кримінальної відповідальності, а їх злочини не розслідуються з правових або ідеологічних мотивів.

Як повідомляється, серед таких країн в документі були зазначені Австрія, Литва, Латвія, Естонія та Україна.

Того ж 21 червня на засіданні групи Європейських демократів між Юлією Льовочкіною та представником російської делегації Олександром Починком спалахнув скандал.

Льовочкіна звинуватила росіян у навмисному роздмухуванні питання боротьби з неонацизмом після подій у Львові 9 травня цього року.

Вона також пообіцяла зробити все можливе, щоб доповідь не була прийнята з таким формулюванням.

як повідомляється, сторони були примирені іншими членами групи Європейських демократів. Згодом було досягнуто домовленості, що росіяни україну викреслять із списку зазначених країн.

За даними джерел, на даний момент тема доповіді зареєстрована взагалі без переліку країн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на сесії ПАРЄ Україну чекає критика з боку російської делегації, яка хоче винести на розгляд резолюцію "Про протидію проявам неонацизму і правого радикалізму".

Читайте також:

Львівська влада вивісила білборди "Комунізм = Нацизм"

Комуністи оголосили Добкіна посібником українських неонацистів

У Росії діють понад 150 радикальних банд неонацистів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: