ПР не хоче інформувати людей про НАТО

Партія регіонів вважає необов'язковим інформування громадян щодо НАТО перед референдумом про позаблоковий статус України.

Борис Колесников
УНІАН
Борис Колесников вважає, що референдум про позаблоковий статус можна проводити і не пояснивши громадянам мету та специфіку діяльності НАТО.
Партія регіонів вважає необов'язковим проведення роз'яснювальної роботи серед громадян щодо НАТО перед референдумом про позаблоковий статус України. Про це в інтерв'ю газеті "Факти" сказав керівник виборчого штабу ПР Борис Колесников.

"Це проблеми маркетингової політики НАТО, а не українців. У них (представників НАТО) було досить часу за 16 років незалежності України, щоб роз'яснити, що таке Альянс", - сказав Колесников, відповідаючи на запитання про доцільність проведення відповідної роз'яснювальної роботи.

На думку Колесникова, Україна цілком самостійно може забезпечувати свою обороноздатність. Він припускає, що найближчим часом у Європі теж може бути створено військовий блок, до складу якого Україні може бути буде вигідніше ввійти, ніж до НАТО.

"Поки ж ми пропонуємо позаблоковий статус, що дозволить прибрати політичні спекуляції навколо теми членства України в НАТО й звернути увагу політиків на позачергові проблеми країни", - сказав Колесников.

Як повідомляв iPlus, 7 вересня ПР почала збір підписів громадян за проведення всеукраїнського референдуму з визначення статусу російської мови, виборності голів районних і обласних державних адміністрацій, а також нейтралітету й позаблокового статусу України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: