ПР не проти поговорити з Ющенком про розпуск Ради

Проведення дострокових парламентських виборів залишається для Партії регіонів бажаним варіантом.

У Партії регіонів допускають участь у консультаціях з президентом про розпуск парламенту, хоча поки що не ухвалювали відповідного рішення.

Про це повідомила заступник лідера фракції Партії регіонів Ганна Герман.

"Навіть тоді, у 2007 році, коли ми вважали розпуск парламенту незаконним і неконституційним, ми все ж таки брали участь у консультаціях, які оголошував президент (про розпуск парламенту). Ми рішення ще не приймали, тому що ще не було приводу, але я можу допустити, що якщо будуть оголошені такі консультації, то Партія регіонів візьме в них участь", - сказала вона.

У свою чергу депутат від НУ-НС, член групи "За Україну" Андрій Парубій вважає малоймовірним проведення дострокових парламентських виборів.

"Наскільки мені відомо, сьогодні в парламенті не вистачає голосів для того, щоб внести зміни до бюджету (для фінансування виборчої кампанії з дострокових виборів до парламенту). Крім того, є багато питань щодо підстав для проведення таких виборів. Тому я вважаю, що такий сценарій на сьогодні малоймовірний", - сказав він.

Нагадаємо, основним прихильником проведення дострокових парламентських виборів є Партія регіонів, основним противником – Блок Юлії Тимошенко.

Читайте також:

ПР натякає, що підтримає програму Тимошенко в обмін на посади в уряді

Симоненко чекає, коли Ющенко запровадить надзвичайний стан

Томенко готовий пожертвувати посадою, щоб не допустити коаліції БЮТ і ПР

У Ющенка прочитали рішення КС по-своєму і готуються розпускати Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: