Невідомі захопили комбінат, де друкують виборчі бюлетені

Невідомі проникли на комбінат, розбивши при цьому двері, вітрину і напавши на охорону підприємства.

У понеділок, 25 січня, вранці поліграфкомбінат "Україна" у Києві, де, зокрема, друкуються і виборчі бюлетені, зазнав нападу. Група людей намагалася увійти до приміщення комбінату, і після того, як це їм не вдалося, невідомими були розбиті шибки вітрин першого поверху, через які вони і увійшли до будівлі.

Зіткнення сталося і всередині приміщення, були застосовані навіть пожежні шланги, частина приміщення залита водою. До місця події була викликана міліція.

Інформацію про захоплення поліграфкомбінату підтвердив депутат від Партії регіонів Владислав Лук'янов.

За його словами, о 5:30 невідомі проникли на підприємство, розбивши при цьому двері, вітрину і напавши на охорону підприємства. "Багато людей були побиті, дещо ми зафіксували на камеру, дещо я відчув особисто на собі. Зараз ці люди ходять по комбінату, не представляються", - заявив депутат.

За словами Лук'янова, вони викликали представників СБУ, щоб захистити підприємство.

Натомість ще один депутат Василь Грицак повідомив, що у захопленні брало участь 300 осіб приватної охоронної компанії "Щит", вони застосували "сльозогінний газ, спецзасоби, дубинки, монтіровкі".

"Вони застосували спецзасоби проти охорони народних депутатів та охорони підприємства, вони побили охорону, декого забрала швидка", - сказав Грицак.

"Очолював цю групу такий собі Хоменко, яки претендує на посаду директора. Він намагається зайняти кабінет директора, депутати ПР йому перешкоджають. Загальне керівництво операцією здійснює Володимир Рудик - заступник начальника управління правоохоронних органів Кабміну", - розповів депутат.

Як відомо, 22 січня Партія регіонів вже заявляла про спробу змінити керівництво комбінату "Україна" командою Тимошенко, щоб надрукувати зайві 1,5 мільйони бюлетенів.

Натомість у БЮТ назвали ці заяви провокацією, вказавши на те, що бюлетені ще не друкуються, оскільки не оголошені результати першого туру. Результати першого туру ЦВК планувало оголосити у понеділок, 25 січня.

Читайте також:

Луценко пригрозив "хворим" виборцям криміналом

Березовський: Україна стоїть перед вибором між дуже поганим і дуже поганим

Тимошенко не допустить дострокових виборів у Раду

Янукович пообіцяв викинути з влади всіх "недоучених"

ВідеоНевідомі захопили комбінат, де друкують виборчі бюлетені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: