ПР: опозиція має мінімум на п'ять років взагалі замовкнути

У Партії регіонів впевнені, що заради влади українська опозиція "готова розвалити все, щоб на попелищі сісти хоча б у якесь крісло", навіть на гру проти власного народу.

Опозиція в Україні грає проти власного народу і працює на розвал країни, тому краще їй замовкнути.

Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов, коментуючи заяву опозиційного уряду з приводу рішення МВФ про надання кредиту Україні.

"Опозиція, яка до цього була при владі, не має морального права робити такі заяви, вони програли вибори, і мінімум на п'ять років мають взагалі замрвкнути", - заявив Чечетов.

За словами парламентарія, заради влади українська опозиція "готова розвалити все, щоб на попелищі сісти хоча б у якесь крісло".

"За кордоном владі також незатишно через дії опозиції, яка діє жорстко, критикує владу, але на відміну від української опозиції, закордонна опозиція ніколи не грає проти власного народу, не працює на розвал країни або держави", - додав він.

Нагадаємо, що опозиційний уряд сподівається, що МВФ перегляне своє рішення про виділення Україні кредиту в 15 мільярдів доларів.

Нагадаємо також, що рада керівників МВФ схвалила надання Україні напередодні 29-місячної стабілізаційної кредитної лінії stand by у розмірі 10 млрд SDR (відповідає приблизно 15,15 млрд доларів).

Читайте також:

МВФ перерахував Україні 1,8 млрд доларів

МВФ дав Україні в кредит 15 мільярдів доларів

Опозиція збирається відправити Азарова у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: