ПР: парламентської коаліції юридично більше не існує

У Партії регіонів стверджують, що за новим регламентом Ради існування коаліції БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина юридично не підкріплено.

Згідно з прийнятим 10 лютого регламентом Верховної ради, коаліції БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина не існує, і на основі закону регламенту ВР буде створена нова коаліція. Про це в кулуарах Ради заявив перший заступник голови Партії регіонів Олександр Єфремов.

"Як відомо, нинішня коаліція створювалася на основі двох фракцій - БЮТ і НУ-НС, а Володимир Литвин просто приєднався до коаліції, але при формуванні даної коаліції не було зібрано 226 підписів. Ми і раніше говорили про те, що цієї коаліції немає. А зараз, враховуючи, що регламент прийнятий як закон, ми можемо це підкріпити юридично", - сказав він.

"Враховуючи, що тепер в регламенті є норма про існування коаліції за наявності 226 голосів, ми сподіваємося, що з'являється можливість сьогодні внормувати коаліцію, адже в регламенті прописано, що коаліція може створюватися на основі фракції за наявності 226 підписів. У нас немає сьогодні документів ВР про наявність цих 226 підписів, тому, я сподіваюся, що згідно з регламентом, ми використаємо цю норму і в парламенті буде створена коаліція, яка матиме 226 депутатів", - сказав він.

Раніше Віктор Янукович заявив, що не виключає створення у парламенті широкої коаліції у складі ПР, Блоку Литвина, комуністів та "більшої частини" НУ-НС. Голова фракції Блоку Литвина вже підтвердив, що його політична сила, скоріш за все, буде готова приєднатися до такої більшості.

У свою чергу, народний депутат від Партії регіонів Василь Грицак натякнув, що про створення нової коаліції у Верховній раді може бути оголошено у четвер 11 лютого.

Читайте також:

Партія регіонів розкрила склад нової коаліції

Регіонали кажуть, що Тимошенко тільки затримає інавгурацію

Регіонали обіцяють нову коаліцію вже в четвер

Литвин готовий вступити в коаліцію з регіоналами

ВідеоПР: парламентської коаліції юридично більше не існує

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: