ПР - партнер мера Києва

Секретар Київради Олесь Довгий спростовує чутки про конфлікт Партії регіонів і команди мера Леоніда Черновецького.

КМДА
Леонід Черновецький перерозподіляє обов'язки столичних чиновників. (Фото: kmv.gov.ua)
Заступник мера Києва, секретар Київської міської ради Олесь Довгий вважає фракцію Партії регіонів у Київраді політичним партнером мера Києва Леоніда Черновецького.

Про це Довгий повідомив журналістам.

Він сказав, що не бачить нічого поганого й агресивно настроєного проти Черновецького в тому, що фракція ПР у міській раді збільшиться з 10 до 16 чоловік.

"Оскільки і ті депутати, про яких мова йде, - ті (6 депутатів), які можливо ввійдуть у цю фракцію, і ті депутати, які до фракції входять, а саме фракції "Регіонів", не є вороже налаштованими, а є нашими політичними партнерами", - підкреслив він.

При цьому Довгий зазначив, що не отримував жодної офіційної заяви від будь-кого із 6 депутатів Київради, які хочуть перейти у фракцію ПР. За даними чиновника, зараз проходять внутрішні консультації між цими депутатами й фракцією ПР. 

Разом з тим, зі слів Довгого стало відомо, що мер Черновецький перерозподілив обов'язки між своїми заступниками. 

"Наскільки мені відомо, сьогодні міським головою підписано відповідне розпорядження про перерозподіл обов'язків (між заступниками голови Київміськадміністрації)", - сказав Довгий.
З його слів, відповідно до нового розподілу, істотно скорочено повноваження заступника голови міськадміністрації Сергія Зиміна, частину з яких передано першому заступникові голови Денису Бассу.

Довгий не пов'язує врізання повноважень Зиміна з його можливим переходом як депутата Київради із фракції Соціалістичної партії у фракцію Партії регіонів. Крім того, секретар Київради не виключає, що реструктуризація міськадміністрації та перерозподіл повноважень торкнуться й інших заступників голови.

На його думку, це залежатиме від оцінки Черновецьким роботи й професіоналізму кожного із заступників окремо.

В той же час, експерти Агентства моделювання ситуацій прогнозують посилення фракції Партії регіонів у Київській міській раді після її збільшення до 16 депутатів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: