ПР передумала працювати і знову заблокувала Раду

Депутати ПР знову заблокували ВР, хоча і обіцяли цього не робити.

Народні депутати від Партії регіонів знову заблокували трибуну і президію Верховної ради.

У даний час біля трибуни стоїть 6 народних депутатів із фракції ПР, а народний депутат Владислав Лук’янов зайняв місце першого заступника голови Верховної ради Олександра Лавриновича. Ще 10 “регіоналів” блокують урядову ложу. Двері до президії ВР заставлені стільцями.

Також у сесійній залі порозвішувані плакати: "Примусимо владу підвищити пенсії і зарплати!", "Генерал Москаль, закон один для всіх?"

Партія регіонів вимагає від спікера Володимира Литвина позбавити начальника кримської міліції Геннадія Москаля депутатського мандата в судовому порядку.

Порядок денний засідання четверга, 24 вересня, досі не оприлюднено.

Повідомляється, що в Раді проводиться засідання погоджувальної ради.

Депутат від ПР Ганна Герман повідомила, що її фракція не буде голосувати "підняттям рук" і готова прийняти закон про підвищення зарплат та пенсій будь-якого автора, але якщо голосування відбуватиметься за допомогою карток.

Раніше депутати ПР заявляли, що готові голосувати за законопроекти про підвищення соцстандартів "підняттям рук".

"Регіонали" 24 вересня повідомили, що ВР зможе ухвалити закон про підвищення соцстандартів за авторством народного депутата від Блоку Литвина Олега Зарубінського.

"Ми розраховуємо все ж таки, що буде прийнято законопроект Зарубінського. Тому що за нього проголосують комуністи, проголосуємо ми, Блок Литвина. І ми знаємо, що депутати від НУ-НС готові віддати свої голоси. Тому ми в середньому набираємо за цей законопроект близько 240 голосів", - сказав "регіонал" Олександр Стоян.

Нагадаємо, робота Ради була заблокована і 23 вересня. Регіонали знову вимагали підвищити соціальні стандарти, але роботу парламенту розблоковувати не збиралися. 24 вересня ПР пообіцяла привести до сесійної зали свою фракцію у повному складі.

ПР заблокувала роботу парламенту і 22 вересня, коли депутати готові були голосувати по законопроектах про підвищення зарплат, пенсій і прожиткового мінімуму. Лідер ПР Віктор Янукович виступив категорично проти зміни способу голосування, і регіонали не дозволили голосувати вручну.

Опоненти звинуватили ПР в тому, що в сесійній залі немає необхідної для голосування в ручному режимі кількості представників цієї політичної сили.

Читайте також:

"Регіони" погодилися голосувати за підвищення зарплат руками

Янукович пообіцяв створити уряд зі здорових на голову людей

"Регіонал" заплатить за зламаний мікрофон Литвина 7 тисяч гривень

Тимошенко назвала регіоналів неадекватними

ВідеоПР передумала працювати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: