ПР перерахує голоси в Харкові в режимі онлайн

Харківські регіонали запропонували онлайн перерахувати голоси на виборах до місцевих рад і готові звірити ці дані з головними політичними опонентами.

Харківська обласна організація Партії регіонів пропонує провести публічний підрахунок голосів на виборах до місцевих рад у режимі онлайн. Про це повідомили в Партії регіонів.

"На думку численних міжнародних спостерігачів, представників різних політичних сил, які стежили за ходом голосування та підрахунком голосів 31 жовтня 2010, вибори до місцевих органів влади в Харкові і Харківській області пройшли чесно, відкрито, прозоро і демократично" , - наголосили в ПР.

Підтвердження цьому, є "відсутність грубих порушень процедури волевиявлення, які могли б вплинути на результат голосування, а також відсутність звернень до судових інстанцій з боку наших політичних опонентів".

"Незважаючи на це, представники опозиційної партії, які зазнали фіаско на виборах у місцеві органи влади, продовжують маніпулювати громадською думкою, апелюючи до міжнародних інститутів, з маніакальною наполегливістю сурмлять про численні порушення і фальсифікації, які нібито мали місце під час підрахунку голосів виборців. Щоб припинити цю істерію, ми пропонуємо вперше в Україні провести публічний підрахунок голосів у режимі онлайн, використовуючи протоколи з "мокрою" печаткою з усіх виборчих дільниць Харкова. Ми готові звіритися даними з головними політичними опонентами", - підкреслили в ПР.

Також харківські регіонали заявили, що "достовірність такої процедури змусить нарешті замовкнути тих, хто не зміг виграти гідно, не вміючи також гідно і програти".

Планується, що публічний підрахунок голосів, відбудеться сьогодні о 15:00 у головному корпусі Харківського університету радіоелектроніки.

Нагадаємо, в свою чергу, уряд США заявив, що рівень відкритості й чесності місцевих виборів в Україні знизився порівняно з попередніми виборами президента.

"Попередні повідомлення від спостерігачів за виборами вказують на те, що місцеві вибори в Україні 31 жовтня не відповідали рівню відкритості й чесності, установленому останніми президентськими виборами, що відбулися раніше цього року", - сказано в заяві американського уряду.

Зазначається, що міжнародні й українські місії спостереження, зокрема громадська організація "Опора", повідомили про численні процедурні порушення в день виборів.

Читайте також: 

США назвали українські вибори нечесними і непрозорими

Міжнародні спостерігачі не побачили системних порушень на виборах

На місцевих виборах виявили численні порушення

Спостерігачі з СНД не побачили порушень на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: