ПР підготувала антикризову програму, але чекає виборів

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що коаліція відмовляється підтримувати закони, авторами яких є депутати від опозиції.

Виконання антикризової програми від Партії регіонів можливе, на думку лідера Партії регіонів Віктора Януковича, тільки за умови проведення дострокових виборів в Україні. Про це лідер ПР заявив в ефірі телепрограми "Свобода на Інтері".

За словами Януковича, через політичну боротьбу і  політичну доцільність так звана коаліції не підтримує закони, які пропонує опозиція.

"Як тільки з'являється прізвище на цьому законі депутата фракції Партії регіонів, комітет розглядає, приймає позитивне рішення, виходить це питання в парламент – немає позитивного голосування", - заявив Янукович.

Лідер ПР заявив, що його партія підготувала програму виходу з кризи. Одним з основних пунктів програми Янукович назвав соціальний захист населення. Він зауважив, що необхідно захистити незахищені верстви населення.ЛІдер ПР закликав не лякати пенсіонерів тим, що пенсії можуть не виплачуватися.

"Виплачувати пенсії – це наш святий обов’язок", - зазначив Янукович.

Головний опозиціонер повідомив, що він оприлюднить свою програму виходу з кризи, але для її реалізації потрібно прийняти відповідні закони і рішення уряду.

Також Янукович зазначив, що необхідно знизити податковий тиск і знизити ставки кредитування, тільки тоді, за його словами, українська економіка почне працювати.

Читайте також:

Януковичу соромно ходити до парламенту

У Литвина є претензії до Огризка. Але не через Черномирдіна

ЗМІ: коаліція визначила нових міністрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: