ПР підозрює БЮТ у вандалізмі на Говерлі

Ганна Герман підозрює БЮТ у здійсненні провокації на Говерлі. А комуністи в усьому звинувачують Ющенка.

Ганна Герман
УНІАН
Ганна Герман.
Кандидат у народні депутати від Партії регіонів Ганна Герман називає події на Говерлі "брутальною провокацією”, у скоєнні якої підозрює Блок Юлії Тимошенко.
 
Про це йдеться в коментарі Герман.
 
”Брутальна провокація, шита білими нитками”, - наголошує вона. 

”Те, що в Україні діють організації, які ворожо наставлені до української незалежної держави, те, що вони вільно займаються провокаціями на нашій території, мало б свідчити про слабкість та непрофесійність СБУ. Але те, як ефективно працюють наші спецслужби, нам показали минулі вибори…”, - наголошує представниця ПР.
 
На її думку, провокація має "місцевий замовний характер”. За словами Герман, ця провокація вигідна тим, кому треба терміново підсилити антиросійські настрої.
 
”Цинічна демонстрація зневаги до символів нашої державності має одну мету - спровокувати нову хвилю українсько-російського загострення”, - підкреслює представнця Партії регіонів.
 
Вона не виключає, що до цієї провокації може бути причетна лідер БЮТ. "А з того, що в цій історії фігурує прізвище Тимошенко (начебто, вандали висловилися проти її призначення на посаду прем’єр-міністра), видно вуха місцевого замовлення”. 

”Підтекстом провокації, цілком можливо, є спроба викликати співчуття до Тимошенко в середовищі українських патріотів, переконавши широку громадськість у тому, що Тимошенко є небажаною лише для тих, хто зневажає і ненавидить усе українське. У випадку ж невиконання Тимошенко її передвиборчих обіцянок теж можна буде ефективно вжити антиросійську риторику”, - вважає Герман.

Комуністична партія України, в свою чергу, заявила про те, що знищення державних символів на Говерлі - це реакція суспільства на політику президента України Віктора Ющенка.
 
Таку думку висловив кандидат в народні депутати від КПУ Олександр Голуб, повідомляє сайт Компартії.
 
“Безумовно, тут є політичний підтекст. Те, що сталося на Говерлі, - це лише початок реакції українського суспільства на намагання президента нав’язати суспільству профашистську неонацистську політику. Я думаю, що подібні радикальні речі якраз і викликані діями Президента, які не підтримує більшість населення (80%)”, - сказав Голуб, пояснивши, що має на увазі прагнення Ющенка реабілітувати ОУН-УПА та присвоєння ним звання Героя України Роману Шухевичу. 

Олександр Голуб
УНІАН
Комуніст Олександр Голуб звинуватив президента Ющенка в "неонацизмі".
“Проводячи таку політику, Ющенко повинен розраховувати, що буде і відповідна відповідь. І вона не забарилася”, - додав він. 

Водночас Голуб не вважає події на Говерлі політичним замовленням: “Я приймаю це лише як певний прояв емоцій на політику президента. Я не думаю, що у цьому є якесь політичне замовлення”.

Разом з тим, партія "Народний Союз Наша Україна" закликає правоохоронні органи припинити діяльність організацій, які вчиняють антиукраїнські акції, виступають проти державної незалежності й територіальної цілісності.
Про це сказано в заяві партії.

НСНУ засуджує знищення прихильниками Євразійського союзу молоді державної символіки на Говерлі й підкреслює, що злочинні дії антиукраїнських сил набувають системного характеру, зокрема двічі осквернено меморіал пам'яті Героїв Крут у Чернігівській області, знесено пам'ятний знак борцям за свободу України в Харкові.

НУНС вважає, що недостатня реакція держави на подібні дії призвела до відкритості дій екстремістів, які супроводжують свої злочинні дії публічними антиукраїнськими заявами.

"Злочинці, які знищували українські символи й визначні пам'ятки, кинули виклик всьому українському народу й всій державній владі. Обов'язок української держави - дати адекватну відповідь екстремістам, раз і назавжди припинити подібні дії на території України", - сказано в заяві.

НСНУ також вважає за необхідне підсилити контроль і відповідальність за подібні дії.

"Ми переконані - український народ здатен відстояти свою честь і гідність. Кожний, хто зазіхне на нашу свободу й наші святині, буде покараний", - сказано в заяві. 

Наразі на Говерлі ведуться роботи з відновлення сплюндрованих державних символів України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: