ПР підтримає Тимошенко, якщо Ющенко не дасть мільярд на грип

Азаров заявив, що для уряду це "єдина можливість змусити Нацбанк друкувати гроші".

Партія регіонів повторно проголосує за закон про виділення 1 мільярда гривень на боротьбу з епідемією грипу, якщо президент його ветує.

Про це заявив регіонал Микола Азаров.

У той же час, за його словами, в законі прописано механізм емісії Нацбанком необхідних коштів.

Азаров заявив, що для уряду це "єдина можливість змусити Нацбанк друкувати гроші".

"Ми бачимо, що це уряд не здатний знайти гроші в бюджеті. Не хоче цим займатися. Ми не хочемо, щоб були затримки із фінансуванням необхідних заходів", - сказав регіонал.

"Ми проголосуємо за. Хоча в черговий раз при цьому скажемо, що в уряду досить резервів, щоб обійтися без друкованого верстата", - заявив він.

Як відомо, раніше прем'єр Юлія Тимошенко вимагала від президента Віктора Ющенка терміново підписати закон про виділення 1 мільярду гривень на боротьбу з епідемією грипу.

У свою чергу Ющенко заявив, що накладе вето на цей закон.

Крім того, Азаров повідомив, що за поточний рік валютні резерви країни зменшились на 21 мільярд доларів.

"В еквіваленті це 160 мільярдів гривень", - сказав регіонал, коментуючи питання про джерела фінансування закону про підвищення соцстандартів.

"Це в два рази більше, ніж фонд оплати праці працівників бюджетної сфери. Це значно більше, ніж пенсійний фонд. Це валютні резерви країни, які завдяки бездарній політиці випарувалися", - зазначив депутат.

"У вересні уряд зняв з казначейства 8 мільярдів гривень на так зване відшкодування податку на додану вартість. У тому числі 4,3 мільярда віддали Нафтогазу", - заявив Азаров.

"Це бездонна діра, яка поглинає всі ресурси, у тому числі бюджету. Чому господарюючий суб'єкт повинен брати з бюджету гроші? Коли таке було?", - зазначив він.

Регіонал заявив, що "уряд тільки тим і займалася, що нахиляв Нацбанк цього року і безперервно змушував зменшувати валютні резерви, брати кредити, емітувати і так далі".

 

 

 

Читайте також:

Ющенко заветує виділення мільярда гривень на грип

Тимошенко звинуватила Ющенка у всіх смертях від грипу

Рада виділила додатковий мільярд на боротьбу з грипом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: