ПР підводить підсумки виборчої кампанії

В кінотеатрі "Зоряний" 14 лютого зібралися всі ключові фігури парламентської фракції Партії регіонів для обговорення результатів виборів і подальших дій.

В київському кінотеатрі "Зоряний", який є традиційною базою Партії регіонів, вранці 14 лютого розпочалися збори парламентської фракції цієї політичної сили.

На збори приїхали всі ключові фігури ПР, зокрема, - голова регламентного комітету ВР Олександр Єфремов, голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Ганна Герман, Нестор Шуфрич та ін.

Раніше Єфремов повідомляв, що 14 лютого ПР підбиватиме підсумки виборчої кампанії і має намір напрацювати ряд пропозицій за першими указам лідера ПР Віктора Януковича, який, за попередніми даними Центрвиборчкому, переміг на виборах президента України.

Як відомо, кандидат в президенти, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що оскаржуватиме результати президентських виборів у суді, бо вибори президента були сфальсифіковані.

Про це Тимошенко заявила 13 лютого у зверненні до українського народу.

”Завершився другий тур президентських виборів, і я хочу низько вклонитися всім, хто підтримав мене у цей складний час своєю довірою, любов’ю, своїм голосом, роботою у штабах та на дільницях, своєю боротьбою за достойне життя. Я також низько вклоняюся усім, хто у цей важкий час молився за Україну та за нашу перемогу. І хай у вас не буде жодного сумніву, що ми з вами перемогли”, - сказала Тимошенко.

Водночас, прем’єр вважає, що її опоненти, як і у 2004 році, продемонстрували свою неготовність обиратися за чесними демократичними правилами.

За результатами підрахунку 100% електронних протоколів дільничних виборчих комісій перше місце на президентських виборах посідає лідер Партії регіонів Віктор Янукович із 48,95% голосів виборців.

За нього проголосували 12 мільйонів 481 тисяча 268 виборців.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко друга із 45,47% голосів. За неї віддали свої голоси 11 мільйонів 593 тисячі 340 громадян.

Відрив між кандидатами становить 3,48%.

Читайте також:

Тимошенко: вибори сфальсифіковано - Янукович нелегітимний президент

ПР: Тимошенко вже програла 72 позови по оскарженню виборів

Оброблено 100% бюлетенів: Янукович переміг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: