ПР планує разом з БЮТ і надалі переписувати Конституцію

"Регіонали" визнали, що без БЮТ вони не наберуть достатньої кількості голосів для змін до Конституції.

Партія регіонів готова продовжити далі консультації з БЮТ щодо внесення змін до Конституції. Про це сьогодні, 9 червня, на брифінгу заявив перший заступник голови Верховної ради Олександр Лавринович.

"Незважаючи на те, що найближчим часом не буде створена широка коаліція, я сподіваюсь, що робота над проектом Конституції буде продовжена", - сказав він.

"Без БЮТ жодне рішення щодо Конституції не може бути прийнято, тому що неучасть будь-кого не дає арифметичної кількості складу необхідних депутатів. Я сподіваюсь, ми і в подальшому продовжимо консультації, щоб внести у парламент узгоджений текст", - наголосив Лавринович.

Нагадаємо, сьогодні лідер фракції Блоку Юлії Тимошенко Іван Кириленко повідомив, що найближчими днями на розгляд ВР БЮТ внесе власний проект Конституції. За його словами, даним проектом змін до Конституції передбачено встановити в Україні парламентську форму правління, "де ключова посада - прем’єр-міністр".

Також Кириленко заявив, що "та екзотика", яка була присутня в оприлюдненому в ЗМІ проекті Конституції (йдеться про вибори президента у парламенті, обмеження свободи слова тощо) була розроблена виключно "регіоналами" і БЮТ її не підтримує.

Читайте також:

БЮТ написав власну Конституцію

БЮТ все ще просить ПР створити "ширку"

Тимошенко: Пропало все

"Ширки" не буде. Тимошенко йде у президенти

ВідеоПР з БЮТ переписують Конституцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: