ПР пообіцяла, що наступні 10 років в Україні не буде жодного Майдану

Політики, які хочуть майданних настроїв, нічого не отримають, тому що люди вже розуміють, що пройдисвітам вірити не слід, стверджує Михайло Чечетов.

Народний депутат від фракції Партії регіонів Михайло Чечетов вважає, що найближчі 10 років в Україні не буде ніяких Майданів.

"Люди розуміють, що їх знову обдурять. "Помаранчева бригада" 5 років тому забрала собі гроші, які давав на революцію Каддафі і Березовський і на плечах людей вони залізли в крісло президента і прем'єра. Потім плюнули на людей, а самі перегризлися як собаки, тому політики, які хочуть майданних настроїв, нічого не отримають, тому що люди вже розуміють, що пройдисвітам вірити не слід", - підкреслив політик.

Коментуючи результати соцопитувань, які демонструють готовність українців брати участь в акціях протесту, Чечетов зазначив: "Соціологія також якоюсь мірою схильна до інформаційного зомбування. Це ми бачимо на усіх каналах, коли показують акції протесту на Близькому Сході".

На думку регіонала, чергова політична лихоманка тільки відкидатиме країну назад, заважаючи виходу з кризи.

Як повідомлялося, за даними соцопитувань 45,3% українців готові взяти участь в акціях протесту проти зростання цін, невиплати зарплат, корупції, політичної ситуації в країні тощо.

В середньому в Україні з жовтня 2009 року щодня проходить вісім акцій протесту.

Читайте також:

В Україні щодня відбувається вісім акцій протесту

Партія регіонів: Обама і Меркель розумні, але Янукович краще

Губернатор Донеччини впевнений, що народ безбідно живе на 2,5 тис. грн

Партія регіонів: Азаров буде прем'єром до 2015 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: