ПР пообіцяла заблокувати отримання Україною другого траншу від МВФ

"Регіонали" вважають, що умови, які Міжнародний валютний фонд висунув для надання Україні кредиту, суперечать національним інтересам України.

Партія регіонів не допустить отримання другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду на пропонованих умовах.

Про це заявив сьогодні на пленарному засіданні Верховної ради депутат від Партії регіонів Микола Азаров.

Він наголосив, що "Партія регіонів зробить усе від нас залежне, щоб не допустити ухвалення на таких умовах цих позик".

За словами Азарова, партія виступає категорично проти здійснення пенсійної реформи, яка передбачає збільшення пенсійного віку, а також пропонованого підвищення до світових цін на газ і житлово-комунальні тарифи для населення. За його словами, також у нинішніх умовах неприпустиме збільшення податків для малого та середнього бізнесу.

Азаров наголосив, що саме ці умови висувають для отримання другого траншу кредиту від МВФ.

Він зазначив, що Україна не випадково "опинилася в найгіршому становищі серед усіх країн Східної Європи". За його словами, це пов`язано з тим, "що нами керує слабкий уряд і слабка влада загалом".

Азаров сказав, що "тим, хто володіє чотирма діями арифметики, хто вміє хоча б множити та ділити" зрозуміло, що бюджет на 2009 рік нереальний.

Він сказав, що з передбачуваних 240 млрд. грн. доходів бюджету на сьогодні отримано тільки 21,5 млрд. грн. За його словами, це свідчить про те, що бюджет неможливо виконати.

Азаров наголосив, що нинішня влада не "хоче бачити ситуацію в країні, а витрачає всі свої зусилля на отримання другого траншу кредиту від МВФ".

Нагадаємо, сьогодні, 3 березня, Україна відправила Міжнародному валютному фонду лист, підписаний президентом Віктором Ющенком, прем'єр-міністром Юлією Тимошенко та головою Національного банку Володимиром Стельмахом.

Лист не підписали представник опозиції Микола Азаров і голова Верховної ради Володимир Литвин. Останній заявив, що не може підписувати подібних документів без їх ухвалення у парламенті.

Раніше представники МВФ заявляли, що направлення цього листа значно збільшить шанси України на отримання другого траншу кредиту.

Читайте також:

Україна відправила МВФ лист із тривожними обіцянками

Комуністи пообіцяли владі "робочий кулак, лом та монтіровку"

МВФ: після "листа трьох" шанси України на кредит зросли

Тимошенко помирилася з Ющенком і чекає на гроші МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: