ПР поскаржилася в прокуратуру на Львівську облраду через мову і Бандеру

Регіонали просять розібратися з рішеннями Львівської облради відносно скасування звання Героя  Стапана Бандери та використання української мови.

За зверненнями народного депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка, та депутатів обласної ради І. Грещука, О.Барана, М. Козяра прокуратура Львівської області проводить перевірки щодо законності рішень Львівської обласної ради "Про дотримання на території Львівської області законодавства відносно державного статусу української мови" і "Про Героя України Степана Бандеру"

27 січня 2011 в.о. прокурора області Андрій Палюх направив голові Львівської обласної ради Олегу Панькевичу лист з проханням надати для ознайомлення матеріали, що послужили основою для ухвалення вищезгаданих рішень, і копії відповідних документів. В понеділок, 31 січня, Львівська обласна рада направила в.о. прокурора області лист в якому повідомила передумови прийняття цих рішень.

У Львівській облраді підкреслюють, що основою для ухвалення рішення Львівської обласної ради від 13.01.2011 р. № 47 "Про Героя України Степана Бандеру" стала офіційно обнародувана позиція президента України Віктора Януковича про відміну Указу президента України Віктора Ющенка від 20 січня 2010 "Про привласнення Бандері звання Герой України".

Основою для ухвалення рішення Львівської обласної ради від 05.01.2011 р. № 40 "Про дотримання на території Львівської області законодавства відносно державного статусу української мови" стало звернення депутата Львівської обласної ради Шеремети відносно фактів систематичних порушень конституційних вимог по державному статусу української мови під час проведення офіційних заходів за участю представників Кабінету міністрів на території Львівській області.

Нагадаємо 13 січня 2011 року о 12 годині на площі перед пам'ятником Степану Бандері відбулася III позачергова сесія Львівської обласної ради VI скликання. На сесії зареєструвалося 68 депутатів обласної ради.

Як повідомлялося, напередодні народний депутат від Партії регіонів Олег Царьов звернувся до Генпрокуратури з проханням провести перевірку висловлювань націоналістів, які пропагують "повалення законної влади в Україні".

Читайте також:

Одеса ухвалила: Бандера і Шухевич не герої, бо співпрацювали з Гітлером

Ющенко заявив, що свідомо героїзував Бандеру і Шухевича

ПР: заяви "Свободи" провокують громадянську війну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: