ПР: повноваження нинішньої Ради будуть продовжені

У Партії регіонів розповіли про деякі тези нової Конституції та принципи об'єднання з БЮТ.

Заради здійснення всіх реформ, передбачених у підготовленій БЮТ і ПР Конституції, повноваження нинішньої Верховної ради можуть бути продовжені на декілька місяців. Про це з парламентської трибуни заявила заступник голови фракції Партії регіонів Ганна Герман.

За її словами, у новому проекті Конституції передбачається обрання народом суддів та значна децентралізація влади, максимальна незалежність місцевої влади від Києва.

Відповідаючи на закиди лідера групи "За Україну" В'ячеслава Кириленка про те, що раніше представники БЮТ і ПР постійно ображали одне одного, Герман повідомила, що "регіоналам" про це важко забути, але вони готові це зробити.

"Нам не просто забути те, що лунало з цієї трибуни на нашу адресу з боку Юлії Тимошенко. Тому нам не просто прийняти це рішення, яке висить у повітрі, тому ми досі вагаємося і думаємо як нам бути", - повідомила вона.

Проте, за її словами, існує "велика мета, яка змусить нас забути всі образи" – це об'єднання політсил (при цьому вона запропонувала приєднатися і групі Кириленка), прийняття спільної антикризової програми і підсилення уряду професійними людьми.

Також Герман нагадала, що всі соціологи віддають впевнену перемогу на президентських виборах лідеру ПР Віктору Януковичу. Проте вона переконана, що цього замало.

"Не ясно тільки, як жити після перемоги – чи продовжиться те, що триває з 2004 року, коли президент воює з прем’єром і обидвоє з парламентом, і все це не має кінця. Чи ми повинні думати не про перемогу і фанфари, а як житиме Україна після перемоги нового президента", - зазначила Герман. Тому ми повинні піднятися над образами. Ми не малі діти і ми не цнотливі дівчата", - заявила вона.

Читайте також:

Ющенко спробує знову зібрати докупи фракцію НУ-НС

НУ-НС не збирається входити до "широкої коаліції"

Конституція від БЮТ і ПР перетворить Україну на парламентську республіку

БЮТ і ПР вже поділили уряд. Список

Ющенко підготував указ про дострокові вибори ВР і президента

Блок Литвина має намір приєднатися до коаліції БЮТ і ПР

ВідеоПовноваження Ради будуть продовжені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: