ПР пожалілася всій Європі на "тоталітарний режим" Тимошенко

Регіонали відправили листи до Представництва Єврокомісії та Офісу Ради Європи, де розповіли, що цензурою Тимошенко започатковує тоталітаризм в Україні.

Рішення суду щодо заборони критики уряду Тимошенко є першим кроком до повернення тоталітарної системи

Партія регіонів направила листи до посольств іноземних держав, а також - до Представництва Європейської Комісії та Офісу Ради Європи, в яких висловлена стурбованість рішенням суду щодо заборони критики уряду Тимошенко.

"Рішення суду є ганебним і неспростовним фактом, свідченням того, що вперше за всю історію незалежності України, розвитку і становлення демократії в українській державі діюча влада через підконтрольний їй суд заборонила критикувати дії уряду та прем'єр-міністра в усіх засобах масової інформації", - зазначається в листі до закордонних дипломатичних представництв, уривок з якого наведено на сайті ПР.

У листі також сказано, що Партія регіонів розглядає цю спробу як перший крок Юлії Тимошенко до повного контролю в інформаційній сфері і повернення до тоталітарної системи.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва заборонив поширення будь-якої недобросовісної реклами щодо діяльності прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Про це йдеться в ухвалі суду, який задовольнив позов ВО "Батьківщина" до громадянина Петра Підлубного.

"Заборонити Підлубному та іншим будь-яким фізичним та юридичним особам, незалежно від форми власності, розміщувати на білбордах, інших зовнішніх рекламних носіях, радіо та телебаченні, мережі Інтернет, в електронних ЗМІ будь-яку недобросовісну рекламу відносно діяльності Тимошенко", - вирішив суд.

Зокрема, заборонено розміщувати рекламні ролики, "що містять недобросовісну рекламу відносно діяльності Тимошенко, а також будь-яку іншу недобросовісну соціальну рекламу, та оприлюднювати її в будь-який спосіб до розгляду спору по суті".

Читайте також:

Суд заборонив усю погану рекламу про Тимошенко

Партія регіонів заявила про повернення цензури в Україну

У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

Регіонали переплутали рекламу Тимошенко з рекламою віагри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: